Slither.io Skin Yapıcı oyunu

reklam
Slither.io Skin Yapıcı
Slither.io Skin YapıcıSlither.io Skin Yapıcı Oyun yılanla ilgili oyundur ve günümüzde pek çok insanın sevdiği çok oyunculu bir oyundur. Slither.io kullanıcısı için fazla zorluk ve problem oluşturmadan oyunun doğru şekilde oynatılabileceği çeşitli yollar vardır . Oyun sayfası açıldığında ekranın sol alt tarafında oyun yaapımcıları tarafından tasarlanmış çok sayıda yılan yani slither.io skinleri mevcut.Bunun yanı sıra siz de kendi yılanınızı tasarlayıp sonrada yaptığınız yılan ile oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ekranın sol alt köşesindeki change skin yazan yavru yılana tıklamak olacak.Sonra ekranın sağ alt kösesinde build a Slither yazan yılana tıklayın.Karşınıza çok çeşitli renk ve desen seçenekleri çıkacak.İstediğini tıklayarak yılanınızı tasarlşayabilirsiniz.Daha sonra Save yazısına tıklayarak yaptığınız yılan ile oyuna katılıp yılanınızı büyütebilirsiniz Oyun kuralları oldukça basit kendinden başka yılana çarpma ölürsün,rakip yılanları yiyerek büyümeye ve kral olmaya çalışacaksınız oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Slither.io Skin Yapıcı

Slither.io Skin Yapıcı Oyun yılanla ilgili oyundur ve günümüzde pek çok insanın sevdiği çok oyunculu bir oyundur. Slither.io kullanıcısı için fazla zorluk ve problem oluşturmadan oyunun doğru şekilde oynatılabileceği çeşitli yollar vardır .

Oyun sayfası açıldığında ekranın sol alt tarafında oyun yaapımcıları tarafından tasarlanmış çok sayıda yılan yani slither.io skinleri mevcut.Bunun yanı sıra siz de kendi yılanınızı tasarlayıp sonrada yaptığınız yılan ile oynayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken ekranın sol alt köşesindeki change skin yazan yavru yılana tıklamak olacak.Sonra ekranın sağ alt kösesinde build a Slither yazan yılana tıklayın.Karşınıza çok çeşitli renk ve desen seçenekleri çıkacak.İstediğini tıklayarak yılanınızı tasarlşayabilirsiniz.Daha sonra Save yazısına tıklayarak yaptığınız yılan ile oyuna katılıp yılanınızı büyütebilirsiniz

Oyun kuralları oldukça basit kendinden başka yılana çarpma ölürsün,rakip yılanları yiyerek büyümeye ve kral olmaya çalışacaksınız oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar