s0urce.io oyunu

Oyun ››Online ›› s0urce.io
reklam
s0urce.io
s0urce.ioS0urce.io (source io), diğer oyuncuları kandırma mantğı ile çalışır.Yolunuzu kodlayın ve yeni saflarınızın kilidini açın.Hacking, BT Paraları size daha çok para kazandırmak için sürekli çalışan daha fazla veri madencisi satın almanızı sağlar.Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas dan başlayıp en çok oyuncuya hack koyarak usta olmak için yeni saflarınızın kilidini açın.Başkalarıyla sohbet edin ve onları kesmek için mesaj bırakın. S0urce.io Nasıl Oynanır Hedef listeden bir oyuncu seçerek başlayın. Daha sonra "Hack" düğmesine tıklayın ve saldırmak istediğiniz bağlantı noktasını seçin. Şimdi vurgulanmış kelimeleri en altta yazın ve ilerleme çubuğu% 100 e ulaşana kadar enter tuşuna basın. Tebrikle Şimdi ilk oyuncusunu kırdın ve ona profilinde diğer korsanlara ait bir mesaj bırakabilirsin.Artık daha fazla BT Madeni oluşturan her türlü veri madencisini bulabileceğiniz karaborsada biraz zaman harcayabilirsiniz.Ve "Bilgisayarım" penceresinde görebileceğiniz üç güvenlik duvarınızı, güvenlik duvarını A, B ve C ye dikkat etmeyi unutmayınız. Başka bir oyuncu size saldırırsa, güvenlik duvarları koruması yavaş yavaş düşecektir. O zaman bunun için ücret almanız gerekir, böylece güvenlik duvarınızı kırmaz ve paranızı çalmazlar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

s0urce.io

S0urce.io (source io), diğer oyuncuları kandırma mantğı ile çalışır.Yolunuzu kodlayın ve yeni saflarınızın kilidini açın.Hacking, BT Paraları size daha çok para kazandırmak için sürekli çalışan daha fazla veri madencisi satın almanızı sağlar.Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas dan başlayıp en çok oyuncuya hack koyarak usta olmak için yeni saflarınızın kilidini açın.Başkalarıyla sohbet edin ve onları kesmek için mesaj bırakın.

S0urce.io Nasıl Oynanır Hedef listeden bir oyuncu seçerek başlayın. Daha sonra "Hack" düğmesine tıklayın ve saldırmak istediğiniz bağlantı noktasını seçin. Şimdi vurgulanmış kelimeleri en altta yazın ve ilerleme çubuğu% 100 e ulaşana kadar enter tuşuna basın. Tebrikle Şimdi ilk oyuncusunu kırdın ve ona profilinde diğer korsanlara ait bir mesaj bırakabilirsin.Artık daha fazla BT Madeni oluşturan her türlü veri madencisini bulabileceğiniz karaborsada biraz zaman harcayabilirsiniz.Ve "Bilgisayarım" penceresinde görebileceğiniz üç güvenlik duvarınızı, güvenlik duvarını A, B ve C ye dikkat etmeyi unutmayınız. Başka bir oyuncu size saldırırsa, güvenlik duvarları koruması yavaş yavaş düşecektir. O zaman bunun için ücret almanız gerekir, böylece güvenlik duvarınızı kırmaz ve paranızı çalmazlar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar