Room24.io oyunu

reklam
Room24.io Oyunu
Room24.io OyunuRoom24.io iki açıdan "böceklerin fobisini" keşfetmenizi sağlayan bir io oyunu: bir insandan hamamböceği açısına kadar.Room24.io nasıl oynanır? Seçeneğinize göre odaya hamamböceği veya insan olarak giriyorsunuz.Amacınız, karşı taraftaki oyuncuların saldırılarından kurtulmak, elbette onlara saldırmak. Aynı zamanda hayalet haline gelmeyi de hedefliyorsunuz.Daha fazla büyüdüğünüz zaman (yiyecek ve saldırı düzenleyerek), puanınız arttıkça odanın hayaleti de o kadar artar. "Odanın Hayaleti" olmak için 20.000 puan kazanın. Bir Hayalet olarak, diğer oyuncuları (hamamböceği hayaletinin yanı sıra insan hayaleti için kullanılabilir) istikrarsızlaştırmak için ışığı açıp kapatmak gibi ek şeyler yapıp odanı sallayın (sadece insan hayaleti için mevcut).Normalde, skorunuz 0 olur olmaz ölürsünüz. Ancak, bir hayalet olduğunuzda, puanınız artık önemli değil; Başka bir oyuncu hayalet olursa (sadece oda başına sadece bir hayalet var) sadece odadan atılacaksınız. Oynatıcınızı yönlendirmek için farenizi kullanın. Saldırmak için tıklayın (saldırmak için 10 dan büyük bir puanınız olmalı) Bir hayalet olduğunuzda, ışığı açmak / kapatmak için "S" yi ve oda depremini başlatmak / durdurmak için "Q" yu kullanabilirsiniz (odayı çalkalayın). Müttefiklerinizi (yeşil) ve düşmanlarınızı (kırmızı) bulmak için haritayı kullanın (insanların daha özel olması için odanın belirli bir bölümünde toplanacağı gözlemlenmiştir).Bir grupla kalın ve ihtiyaç duyduğunuz yakındaki müttefiklere yardım et! Saldırıya uğradığınızda, kendileri hala yardıma ihtiyaç duyarlarsa size yardım edemezler.Her yere bak, düşman arkadan gelebilir oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  -mouse- tuşları ile oynanır. 5/5 1

Oyunu OYNA

Room24.io Oyunu

Room24.io iki açıdan "böceklerin fobisini" keşfetmenizi sağlayan bir io oyunu: bir insandan hamamböceği açısına kadar.Room24.io nasıl oynanır? Seçeneğinize göre odaya hamamböceği veya insan olarak giriyorsunuz.Amacınız, karşı taraftaki oyuncuların saldırılarından kurtulmak, elbette onlara saldırmak. Aynı zamanda hayalet haline gelmeyi de hedefliyorsunuz.Daha fazla büyüdüğünüz zaman (yiyecek ve saldırı düzenleyerek), puanınız arttıkça odanın hayaleti de o kadar artar. "Odanın Hayaleti" olmak için 20.000 puan kazanın.

Bir Hayalet olarak, diğer oyuncuları (hamamböceği hayaletinin yanı sıra insan hayaleti için kullanılabilir) istikrarsızlaştırmak için ışığı açıp kapatmak gibi ek şeyler yapıp odanı sallayın (sadece insan hayaleti için mevcut).Normalde, skorunuz 0 olur olmaz ölürsünüz. Ancak, bir hayalet olduğunuzda, puanınız artık önemli değil; Başka bir oyuncu hayalet olursa (sadece oda başına sadece bir hayalet var) sadece odadan atılacaksınız.

Oynatıcınızı yönlendirmek için farenizi kullanın. Saldırmak için tıklayın (saldırmak için 10 dan büyük bir puanınız olmalı) Bir hayalet olduğunuzda, ışığı açmak / kapatmak için "S" yi ve oda depremini başlatmak / durdurmak için "Q" yu kullanabilirsiniz (odayı çalkalayın).

Müttefiklerinizi (yeşil) ve düşmanlarınızı (kırmızı) bulmak için haritayı kullanın (insanların daha özel olması için odanın belirli bir bölümünde toplanacağı gözlemlenmiştir).Bir grupla kalın ve ihtiyaç duyduğunuz yakındaki müttefiklere yardım et! Saldırıya uğradığınızda, kendileri hala yardıma ihtiyaç duyarlarsa size yardım edemezler.Her yere bak, düşman arkadan gelebilir oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

  tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar