Rangersteve.io oyunu

Oyun ››Online ›› Rangersteve.io
reklam
Rangersteve.io
Rangersteve.ioRangersteve.io çok oyunculu yeni .io oyunu bol patlayıcılı yüksek savaş stratejilerine sahip Nasıl Oynanır Değişik silahları kullanarak rakipleriniz harita etrafında uçarken siz de her turda mümkün olduğunca çok düşman öldürün. Kontroller WAD hareket et Ateş etmek için sola tıkla Sinek için sağ tıklayın Atlamak için boşluk Silahları değiştirmek için Q Stratejisi Mümkün olduğunca hareket etmeye ve mümkün olduğunca yüksek kalmaya çalış.  Uçarken, hareket ederken, vuruş yapmak ve hedef görüntüleri hedeflemek zorlaştıracaktır.Kullandığınız silahları değiştirin, oynamaya kiminize bağlı olarak silahınızı değiştirmelisiniz. 5/5 1

Oyunu OYNA

Rangersteve.io

Rangersteve.io çok oyunculu yeni .io oyunu bol patlayıcılı yüksek savaş stratejilerine sahip

Nasıl Oynanır

Değişik silahları kullanarak rakipleriniz harita etrafında uçarken siz de her turda mümkün olduğunca çok düşman öldürün.

Kontroller

WAD hareket et

Ateş etmek için sola tıkla

Sinek için sağ tıklayın

Atlamak için boşluk

Silahları değiştirmek için Q

Stratejisi

Mümkün olduğunca hareket etmeye ve mümkün olduğunca yüksek kalmaya çalış.  Uçarken, hareket ederken, vuruş yapmak ve hedef görüntüleri hedeflemek zorlaştıracaktır.Kullandığınız silahları değiştirin, oynamaya kiminize bağlı olarak silahınızı değiştirmelisiniz.

Reklam
.
İlgili Oyunlar