Nibbly.io oyunu

Oyun ››Online ›› Nibbly.io
reklam
Nibbly.io
Nibbly.ioNibbly.io farklı canlı karakterlerin yaşadığı ve hayatta kalma mücadelesi veren yeni çok oyunculu io oyunu Nibbly.io. Oyun alanı, üzerinde çeşitli meyveler, mantar, meşe palamudu ve benzerleri gibi meyve ve sebzeler olacak. Her oyuncu, karttaki tüm meyveleri yemeyi çok seven belirli bir karakter seçerek oyuna başlar. Tüm oyun karakterlerinin ana silahı, ateş ettiği mermilerdir. Her tür hayvan farklı şekilde vurur. Nibbly io oyununda kazanmak için, yolda olan tüm hediyeleri toplamalı ve diğer oyuncuların yanında durmamalısınız. Karakteriniz evrimleşebilir ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için belirli miktarda yiyecek toplamalısınız. Skor panosunda rekor bir yer tutmak için ateş edin ve kilo alın.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 4

Oyunu OYNA

Nibbly.io

Nibbly.io farklı canlı karakterlerin yaşadığı ve hayatta kalma mücadelesi veren yeni çok oyunculu io oyunu Nibbly.io. Oyun alanı, üzerinde çeşitli meyveler, mantar, meşe palamudu ve benzerleri gibi meyve ve sebzeler olacak. Her oyuncu, karttaki tüm meyveleri yemeyi çok seven belirli bir karakter seçerek oyuna başlar.

Tüm oyun karakterlerinin ana silahı, ateş ettiği mermilerdir. Her tür hayvan farklı şekilde vurur. Nibbly io oyununda kazanmak için, yolda olan tüm hediyeleri toplamalı ve diğer oyuncuların yanında durmamalısınız. Karakteriniz evrimleşebilir ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için belirli miktarda yiyecek toplamalısınız. Skor panosunda rekor bir yer tutmak için ateş edin ve kilo alın.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar