Mobg.io oyunu

Oyun ››Online ›› Mobg.io Oyunu
reklam
Mobg.io Oyunu
Mobg.io OyunuMobg.io Oyunu Şimdi yeni savaş royale io oyununa göz atın.Savaş meydanına gir, silahını al ve ayakta kalan son kişi olana kadar savaş. Savaş royaleinde ne kadar hayatta kalabilirsin? MOBG.IO Nasıl Oynanır? Karakterinizi fare ile kontrol edin ve sol tıklama veya boşluk çubuğuyla çekim yapın.Düşmanlarınızdan uzaklaşıp farenizin sağ tuşunu kullanarak veya W tuşuna basarak da koşabilirsiniz.Silahların için 2 slot var. Öyleyse, onları akıllıca seç. ;) Silahlarınızı fare tekerleğini kullanarak veya Q düğmesine basarak değiştirebilirsiniz. MOBG.IO Stratejisi Silahlarını al ve düşmanlarını kovala. Daralan kırmızı bölgeye dikkat! Güvenli bölgede hayatta kalın ve avantaj elde etmek için power-up ları yağmalayın.Unutmayın, savaştan sadece bir kurtulan olacak. Son adam ayakta durabilir misin? oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Mobg.io Oyunu

Mobg.io Oyunu Şimdi yeni savaş royale io oyununa göz atın.Savaş meydanına gir, silahını al ve ayakta kalan son kişi olana kadar savaş. Savaş royaleinde ne kadar hayatta kalabilirsin?

MOBG.IO Nasıl Oynanır? Karakterinizi fare ile kontrol edin ve sol tıklama veya boşluk çubuğuyla çekim yapın.Düşmanlarınızdan uzaklaşıp farenizin sağ tuşunu kullanarak veya W tuşuna basarak da koşabilirsiniz.Silahların için 2 slot var. Öyleyse, onları akıllıca seç. ;) Silahlarınızı fare tekerleğini kullanarak veya Q düğmesine basarak değiştirebilirsiniz.

MOBG.IO Stratejisi Silahlarını al ve düşmanlarını kovala. Daralan kırmızı bölgeye dikkat! Güvenli bölgede hayatta kalın ve avantaj elde etmek için power-up ları yağmalayın.Unutmayın, savaştan sadece bir kurtulan olacak. Son adam ayakta durabilir misin? oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar