Losts.io oyunu

Oyun ››Online ›› Losts.io
reklam
Losts.io
Losts.ioLosts.io,Losts.io oyunu,Losts.io oyna,Losts.io oyunu oyna,Superhex.io tarzı Yeni .io oyunu sizlerle.Senin görevin mümkün olduğunca çok toprak yakalamak ve adanın hükümdarı olmak olduğu Kayıp io. Her durumda, hayatta kalmaya çalışmalısın. Başlangıçta silahınız bir çizgi çizip, bölgeyi ele geçirdiğiniz bir çubuk, sıradan bir kalemdir. Ama dikkatli ol, eğer hattını kapatmazsan, diğer oyuncular onu kesebilir.Losts.io hile,Losts.io hack,Losts.io skin,Losts.io mod hakkında daha geniş bilgiyi oyun geliştikçe aktaracağız. Oyun Android ve iOS mobil cihazlar için de mevcut popüler Stik io oyun geliştiricileri Replay Entertainment tarafından Kayıp io . Stik turnuvasından sonra gemi battı ve şimdi de ıssız bir adada kahramanlar kayboldu. Her turdan sonra, yeni silah satın alabileceğiniz ve karakterinizin görünümünü güncelleyebileceğiniz para alacaksınız. İpucu, bölgenizde düşman size zarar veremez. Bir çizgi çizerken başka bir oyuncuya çarpabilirsin Bölgenizi renklendirmek için farenizi kullanın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 1/5 -1

Oyunu OYNA

Losts.io

Losts.io,Losts.io oyunu,Losts.io oyna,Losts.io oyunu oyna,Superhex.io tarzı Yeni .io oyunu sizlerle.Senin görevin mümkün olduğunca çok toprak yakalamak ve adanın hükümdarı olmak olduğu Kayıp io. Her durumda, hayatta kalmaya çalışmalısın. Başlangıçta silahınız bir çizgi çizip, bölgeyi ele geçirdiğiniz bir çubuk, sıradan bir kalemdir. Ama dikkatli ol, eğer hattını kapatmazsan, diğer oyuncular onu kesebilir.Losts.io hile,Losts.io hack,Losts.io skin,Losts.io mod hakkında daha geniş bilgiyi oyun geliştikçe aktaracağız.

Oyun Android ve iOS mobil cihazlar için de mevcut popüler Stik io oyun geliştiricileri Replay Entertainment tarafından Kayıp io . Stik turnuvasından sonra gemi battı ve şimdi de ıssız bir adada kahramanlar kayboldu. Her turdan sonra, yeni silah satın alabileceğiniz ve karakterinizin görünümünü güncelleyebileceğiniz para alacaksınız. İpucu, bölgenizde düşman size zarar veremez. Bir çizgi çizerken başka bir oyuncuya çarpabilirsin Bölgenizi renklendirmek için farenizi kullanın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar