Lordz.io Hack oyunu

Oyun ››Online ›› Lordz.io Hack
reklam
Lordz.io Hack
Lordz.io HackLordz.io Hack Lordz.io altın kesmek, sınırsız altın paralar lordz.io kesmek ve 10000000 altın para, ejderha ordusu ile karanlık ejderha ordusu ve en büyük ordu harita olsun. Lordz.io'da 1000 karanlık ejderha ordusu lordz.io'da dünya rekoru! Lordz.io (Lordz io, Lordlar), Lord için bir temel inşa etmeniz ve büyük bir ordu oluşturmanız gereken yeni bir oyuna sahipsiniz! Muazzam bir ordu oluşturun Basit oyun, altın toplamak ve birliklerinizi toplamak Tabanı savunurken başkalarına saldırmanız gerekir Lordu kontrol etmek için fareni hareket ettirin E ev inşa etmek K kulesi inşa etmek Asker çağırmak için T Şovalyeye çağırmak için Okçuyu çağırmak için U Barbar çağırıyorum O ejderhayı çağırmak için Orduyu bölmek için boşluk çubuğu oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   3/5 160

Oyunu OYNA

Lordz.io Hack

Lordz.io Hack Lordz.io altın kesmek, sınırsız altın paralar lordz.io kesmek ve 10000000 altın para, ejderha ordusu ile karanlık ejderha ordusu ve en büyük ordu harita olsun. Lordz.io'da 1000 karanlık ejderha ordusu lordz.io'da dünya rekoru! Lordz.io (Lordz io, Lordlar), Lord için bir temel inşa etmeniz ve büyük bir ordu oluşturmanız gereken yeni bir oyuna sahipsiniz!

Muazzam bir ordu oluşturun Basit oyun, altın toplamak ve birliklerinizi toplamak Tabanı savunurken başkalarına saldırmanız gerekir Lordu kontrol etmek için fareni hareket ettirin E ev inşa etmek K kulesi inşa etmek Asker çağırmak için T Şovalyeye çağırmak için Okçuyu çağırmak için U Barbar çağırıyorum O ejderhayı çağırmak için Orduyu bölmek için boşluk çubuğu oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar