LOLShot.io Oyna oyunu

reklam
LOLShot.io Oyna
LOLShot.io OynaLOLShot.io oyunu oyna ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu .io FPS oyunudur - indirmeye gerek yoktur. Hava aksiyonu ile dolu bu rekabetçi, beceri tabanlı birinci şahıs nişancı oyununda arkadaşlarınızla oynamak için bir davet bağlantısı paylaşın. Muhteşem kombinasyonlar için puan toplayın: diğer oyuncuları arenadan çıkarın, havada öldürün ve rakipleri pusuya düşürmek için portallar aracılığıyla ışınlayın. Eğlenceli ve renkli arenalarda ustalaşmak, koşmak ve uçmak için 8 çılgın silahtan oluşan bir cephanelik ile ölüm maçı modunda 16 oyuncuya kadar rakipleri avlayın. Kazanmak için basit öldürmeler yeterli değil, en muhteşem ve yaratıcı olanları gerçekleştirerek bonus puanlar kazanın ve maç sonunda en yüksek skora ulaşın. Telaşlı bir oyun, özgürce roket zıplama, ışınlanma kullanma, bir alev makinesiyle kendinizi yükseklere fırlatma, yukarıdan yağmur imha etme ve güçlü zıplama yastıkları kullanarak imkansız sıçramalar gerçekleştirme yeteneğiniz ile güçlendirilir. Haritaları ve silahları ve bonusları nereden alacağınızı öğrenin, birçoğunun özel işlevleri vardır: Lifegun ışını rakibinizi vampirleştirir ve sağlığını geri kazanmanın tek yoludur, alev makinesi ayrıca taşınabilir bir iticidir ve Magic Milk size 3 kat hasar bonusu verir. kısa bir süre.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

LOLShot.io Oyna

LOLShot.io oyunu oyna ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu .io FPS oyunudur - indirmeye gerek yoktur. Hava aksiyonu ile dolu bu rekabetçi, beceri tabanlı birinci şahıs nişancı oyununda arkadaşlarınızla oynamak için bir davet bağlantısı paylaşın. Muhteşem kombinasyonlar için puan toplayın: diğer oyuncuları arenadan çıkarın, havada öldürün ve rakipleri pusuya düşürmek için portallar aracılığıyla ışınlayın.

Eğlenceli ve renkli arenalarda ustalaşmak, koşmak ve uçmak için 8 çılgın silahtan oluşan bir cephanelik ile ölüm maçı modunda 16 oyuncuya kadar rakipleri avlayın. Kazanmak için basit öldürmeler yeterli değil, en muhteşem ve yaratıcı olanları gerçekleştirerek bonus puanlar kazanın ve maç sonunda en yüksek skora ulaşın.

Telaşlı bir oyun, özgürce roket zıplama, ışınlanma kullanma, bir alev makinesiyle kendinizi yükseklere fırlatma, yukarıdan yağmur imha etme ve güçlü zıplama yastıkları kullanarak imkansız sıçramalar gerçekleştirme yeteneğiniz ile güçlendirilir.

Haritaları ve silahları ve bonusları nereden alacağınızı öğrenin, birçoğunun özel işlevleri vardır: Lifegun ışını rakibinizi vampirleştirir ve sağlığını geri kazanmanın tek yoludur, alev makinesi ayrıca taşınabilir bir iticidir ve Magic Milk size 3 kat hasar bonusu verir. kısa bir süre.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar