Limax.io oyunu

Oyun ››Online ›› Limax.io
reklam
Limax.io
Limax.ioLimax.io,Limax.io oyunu oyna birbirinden güzel io oyunlrı ailesine yeni bir oyun daha eklşiyoruz Limax.io.Slither.io yılan büyütme oyununa göre daha hızlı bu oyunda kurallar farklı.Her şeyden önce oyun haritası daha küçük.Bu yüzden daha hızlı ve çevik olmanız gerekiyor.Limax.io oyununda kısa sürede büyüyüp küçülüyorsunuz.Rakip oyunculara çarpınca ölmüyorsunuz.Ancak rakip oyuncu mouseye basılı tutup kuyruğunda bir duvar oluşturuyor.O duvara çarparsan ölürsün.Oluşturulan duvarlar kısa sürede yok oluyor onları yem zannedip yemeyin.Yemler harita üzerindeki farklı büyüklükteki daireler.Rakip oyunculardan ölen olursa onu yiyebiliyorsunuz.Slither.io oyunundaki gibi solucan boyu büyümüyor onun yerine şişmanlıyor. Limax.io Nasıl Oynanır?Oyun sayfası açılınca oyun haritası için Skin renk değiştirebilirsin.Çok oyunculu oyunda diğer oyuncular tarafından tanınmak için bir kullanıcı adı seçip boşluğa yazın enter tuşuna basın.Oyunda hareketlerin kontrolü için Mouseyi kullanın.Mouseye basılı tutarsanız hızınız artacakk küçüleceksiniz ve arkanızda ölüm duvarı oluşturur.Limax.io amaç liste başı olmak. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 3.75/5 8

Oyunu OYNA

Limax.io

Limax.io,Limax.io oyunu oyna birbirinden güzel io oyunlrı ailesine yeni bir oyun daha eklşiyoruz Limax.io.Slither.io yılan büyütme oyununa göre daha hızlı bu oyunda kurallar farklı.Her şeyden önce oyun haritası daha küçük.Bu yüzden daha hızlı ve çevik olmanız gerekiyor.Limax.io oyununda kısa sürede büyüyüp küçülüyorsunuz.Rakip oyunculara çarpınca ölmüyorsunuz.Ancak rakip oyuncu mouseye basılı tutup kuyruğunda bir duvar oluşturuyor.O duvara çarparsan ölürsün.Oluşturulan duvarlar kısa sürede yok oluyor onları yem zannedip yemeyin.Yemler harita üzerindeki farklı büyüklükteki daireler.Rakip oyunculardan ölen olursa onu yiyebiliyorsunuz.Slither.io oyunundaki gibi solucan boyu büyümüyor onun yerine şişmanlıyor.
Limax.io Nasıl Oynanır?Oyun sayfası açılınca oyun haritası için Skin renk değiştirebilirsin.Çok oyunculu oyunda diğer oyuncular tarafından tanınmak için bir kullanıcı adı seçip boşluğa yazın enter tuşuna basın.Oyunda hareketlerin kontrolü için Mouseyi kullanın.Mouseye basılı tutarsanız hızınız artacakk küçüleceksiniz ve arkanızda ölüm duvarı oluşturur.Limax.io amaç liste başı olmak. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar