Kugeln.io oyunu

Oyun ››Online ›› Kugeln.io
reklam
Kugeln.io
Kugeln.ioKugeln.io Karakterinizi A / D ve atlamak için alanla kontrol edin. Farenizle hedefleyebilirsiniz. Sol fare tuşuyla ateş edin ve sağdaki düğmeyi bir tokmak atmak için kullanın. Kullanmak için bir makineli tüfek yakınında olduğunuzda E tuşuna basın. Silahınızı yeniden yüklemek için o silahı haritada bulup tekrar almanız gerekir. Ve daima sağlığınıza bir göz atın. Kugeln.io oyununda üç mod bulunuyor. Ölüm MaçıHaritadaki diğer herkesle savaşın. En yüksek skoru kazanarak kazanırsınız.Takım Ölüm Maçı 2d multiplayer shooter. 8 oyuncuya kadar çeşitli haritalar üzerinde ölümle savaşmak zorundasınız.  Takım Ölüm MaçıBirbirleriyle savaşan iki takım kırmızı ve mavi var. Takım arkadaşlarınızı öldürmeye çalışma! En yüksek puanı alan takım kazanır. Bayrağı Yakala Team Death Match gibi, ama düşmanlarınızı yakalamak için kendi bayrağınıza getirmeniz gerekiyor. 3 çekim yapan ilk takım kazanır.       5/5 2

Oyunu OYNA

Kugeln.io

Kugeln.io Karakterinizi A / D ve atlamak için alanla kontrol edin. Farenizle hedefleyebilirsiniz. Sol fare tuşuyla ateş edin ve sağdaki düğmeyi bir tokmak atmak için kullanın. Kullanmak için bir makineli tüfek yakınında olduğunuzda E tuşuna basın. Silahınızı yeniden yüklemek için o silahı haritada bulup tekrar almanız gerekir. Ve daima sağlığınıza bir göz atın.

Kugeln.io oyununda üç mod bulunuyor.

Ölüm MaçıHaritadaki diğer herkesle savaşın. En yüksek skoru kazanarak kazanırsınız.Takım Ölüm Maçı 2d multiplayer shooter. 8 oyuncuya kadar çeşitli haritalar üzerinde ölümle savaşmak zorundasınız. 

Takım Ölüm MaçıBirbirleriyle savaşan iki takım kırmızı ve mavi var. Takım arkadaşlarınızı öldürmeye çalışma! En yüksek puanı alan takım kazanır.

Bayrağı Yakala Team Death Match gibi, ama düşmanlarınızı yakalamak için kendi bayrağınıza getirmeniz gerekiyor. 3 çekim yapan ilk takım kazanır.

 

 

 

Reklam
.
İlgili Oyunlar