Kaplan Simülatörü oyunu

reklam
3D Kaplan Simülatörü
Kaplan SimülatörüKaplan Simülatörü 3D CyberGoldfinch tarafından getirilen başka bir fantastik simülasyon oyunu. Kaplanlar gerçekten muhteşem ve güzel hayvanlar ve şimdi vahşi vahşi hayvanlar gibi yaşamanın nasıl bir şey olduğunu görme şansına sahip oluyorsunuz. Tek bir kaplanın kontrolünü ele geçirirsiniz ve vahşi doğada dolaşarak hayatta kalmaya ve güçlenmeye çalışmalısınız.   Kaplan Simülatörü oyunu oyna Yiyecek için avlanmalı ve avına yiyecek ve enerji vermelisin - su içmeyi de unutma. Dünya haritası boyunca, diğer hayvanlara ve karakterlere altın kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilirsiniz - kaplanın istatistiklerini ve güç seviyesini artırmak için bu altını kullanabilirsiniz. Ayrıca bir kaplan eşi bulabilir ve kendi kaplan ailesini yükseltebilirsiniz! Bugün vahşi yaşamak nasıl bir şey olduğunu görün ve kaplan maceranıza başlayın TIGER AİLESİ Başka bir kaplan bulursanız, bir aile oluşturabileceksiniz. Karakterin gelişmesiyle birlikte çocuk sahibi olma fırsatı doğar. En fazla 4 çocuk sahibi olabilirsiniz. Aileniz savaş ve avlanma konusunda size yardımcı olabilir. Her aile üyesini geliştirmek için bir fırsat var. Bunu yapmak için, yiyecek avlamak ve toplamak ve daha sonra çocukları ya da eşinizi beslemek gereklidir. TIGER ÖZELLEŞTIRME Kaplanın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç derileri var. Ayrıca, konsorsiyum ve çocuklarınız için derileri de özelleştirebilirsiniz. Komik şapka hayranları için farklı şapkalar giymek için bir fırsat var! YÜKSELMELER Aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve aile içindeki tüm kaplanları etkileyen özellikleri bir kerede geliştirmek için bir fırsat vardır. Karakterleri geliştirmeyi unutma! Görev yapmak ve avlanmak için deneyim kazanın. Seviye aldıktan sonra karakter, saldırı, enerji veya yaşam noktaları üzerinde harcayabilir. Hızınızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynağa sahip olmanıza olanak veren özel yetenekler de vardır oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -a--w--s--d--shift--space--mouse-  tuşları ile oynanır. 4.62/5 26

Oyunu OYNA

Kaplan Simülatörü

Kaplan Simülatörü 3D CyberGoldfinch tarafından getirilen başka bir fantastik simülasyon oyunu. Kaplanlar gerçekten muhteşem ve güzel hayvanlar ve şimdi vahşi vahşi hayvanlar gibi yaşamanın nasıl bir şey olduğunu görme şansına sahip oluyorsunuz. Tek bir kaplanın kontrolünü ele geçirirsiniz ve vahşi doğada dolaşarak hayatta kalmaya ve güçlenmeye çalışmalısınız.

 

Kaplan Simülatörü oyunu oyna Yiyecek için avlanmalı ve avına yiyecek ve enerji vermelisin - su içmeyi de unutma. Dünya haritası boyunca, diğer hayvanlara ve karakterlere altın kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilirsiniz - kaplanın istatistiklerini ve güç seviyesini artırmak için bu altını kullanabilirsiniz. Ayrıca bir kaplan eşi bulabilir ve kendi kaplan ailesini yükseltebilirsiniz! Bugün vahşi yaşamak nasıl bir şey olduğunu görün ve kaplan maceranıza başlayın

TIGER AİLESİ Başka bir kaplan bulursanız, bir aile oluşturabileceksiniz. Karakterin gelişmesiyle birlikte çocuk sahibi olma fırsatı doğar. En fazla 4 çocuk sahibi olabilirsiniz. Aileniz savaş ve avlanma konusunda size yardımcı olabilir. Her aile üyesini geliştirmek için bir fırsat var. Bunu yapmak için, yiyecek avlamak ve toplamak ve daha sonra çocukları ya da eşinizi beslemek gereklidir.

TIGER ÖZELLEŞTIRME Kaplanın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç derileri var. Ayrıca, konsorsiyum ve çocuklarınız için derileri de özelleştirebilirsiniz. Komik şapka hayranları için farklı şapkalar giymek için bir fırsat var!

YÜKSELMELER Aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve aile içindeki tüm kaplanları etkileyen özellikleri bir kerede geliştirmek için bir fırsat vardır. Karakterleri geliştirmeyi unutma! Görev yapmak ve avlanmak için deneyim kazanın. Seviye aldıktan sonra karakter, saldırı, enerji veya yaşam noktaları üzerinde harcayabilir. Hızınızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynağa sahip olmanıza olanak veren özel yetenekler de vardır oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

AWSD-shift-  tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar