Juke.io oyunu

Oyun ››Online ›› Juke.io
reklam
Juke.io
Juke.iojuke.io , bayrağı yakala çok oyunculu online bir oyun.Üç çeşit maç var: Klasik, İşbirlikçi ve Deathmatch. Klasik: İki takım ve iki temel, hedefiniz sizinkini almadan önce düşman bayrağını yakalamaktır.15 maçı veya 3 puanın ilk takımını kazanır. İşbirliği: İki takım ve iki temel, hedefiniz altın bayrakları ele geçirmek ve düşmanın savunmasını kırmaktır .15 maçı veya 3 puanın ilk takımını kazanır. Deathmatch: Bayrağı 30 arkadaşım tutun ve bir puan elde edin.15 maçı veya ilk puanı 3 puanı kazanır. Nasıl Oynanır,Seçtiğiniz karakterle kaydolabileceğiniz ve oynayabileceğiniz sayfada son ayarlamalar yapıyoruz.Düşmanınızı yok etmek için power-up lar alın. Savun ve Saldırın. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Juke.io

juke.io , bayrağı yakala çok oyunculu online bir oyun.Üç çeşit maç var: Klasik, İşbirlikçi ve Deathmatch.

Klasik: İki takım ve iki temel, hedefiniz sizinkini almadan önce düşman bayrağını yakalamaktır.15 maçı veya 3 puanın ilk takımını kazanır.

İşbirliği: İki takım ve iki temel, hedefiniz altın bayrakları ele geçirmek ve düşmanın savunmasını kırmaktır .15 maçı veya 3 puanın ilk takımını kazanır.

Deathmatch: Bayrağı 30 arkadaşım tutun ve bir puan elde edin.15 maçı veya ilk puanı 3 puanı kazanır.

Nasıl Oynanır,Seçtiğiniz karakterle kaydolabileceğiniz ve oynayabileceğiniz sayfada son ayarlamalar yapıyoruz.Düşmanınızı yok etmek için power-up lar alın. Savun ve Saldırın. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar