Hookem.io oyunu

Oyun ››Online ›› Hookem.io
reklam
Hookem.io
Hookem.ioHookem.io  mouseyi kullanarak Karakterinizi haritanın etrafında yönlendirmek için kullanın. Kanca çıkarmak için tekrar tıklayın öldürmek istemediğiniz birini kanca taktığınızda kullanın Sağ Tıklama veya W  insanların kesebileceği bir bıçak kalkanı oluşturmak için kullanılır, ancak yeterince hızlı iseniz kancaları da engeller. E sınıfının özel yeteneklerini kullanmak için kullanılabilir. Her sınıfa ait olanlar için aşağıya bakın. Anahtarlama sınıfları 10 sınıf puanına mal oluyor Kırmızı sınıfa geçmek için 1 kullanın. Fazla uzanırsın, özel yetenek de bir ateş topu. Bu, sizi bağışlayan bir oyuncuya vurursanız, rakibinizi 3 saniye boyunca etkisiz hale getirebilir, ateş topunuz varsa elindeki kancayı ayırır. Her ateş topu 10 puan eder. Yeşil sınıfa geçmek için 2 kullanın. Orta derecede ulaşırsınız, ayrıca çok yavaş; Ancak bir kerede istediğiniz sayıda düşman dilimleyebilirsiniz! Diğerleri aynı anda yalnızca bir dilim kesebilir. Özel kabiliyetiniz yeraltında kazma kabiliyetidir. Yeraltında, size bağlı tüm kancalar birbirinden kopar ve bağlanamazsınız. Yer altındayken insanları dilimleyebilirsin.  Mavi sınıfa geçmek için 3 tuşunu kullanın. Düşük erişim elde edersiniz, çok hızlı hareket edersiniz ve özel kabiliyetiniz bir hızlı sürüştir. Speedboost u etkinleştirmek için 4 puan, harekete geçirildiğinde her saniye 2 puan kaybedersiniz. Mor sınıfına geçmek için 4 kullanın. Hiçbir kanca ve sadece dilim olabilir. Çok küçüksün, bu yüzden çengel çekmek daha zordur. Özel yetenekleriniz bir teleport, bu size bağlı olan kancaları ayırır. Teleportu etkinleştirmek için 10 puan gerekir. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 3

Oyunu OYNA

Hookem.io

Hookem.io  mouseyi kullanarak Karakterinizi haritanın etrafında yönlendirmek için kullanın. Kanca çıkarmak için tekrar tıklayın öldürmek istemediğiniz birini kanca taktığınızda kullanın Sağ Tıklama veya W  insanların kesebileceği bir bıçak kalkanı oluşturmak için kullanılır, ancak yeterince hızlı iseniz kancaları da engeller. E sınıfının özel yeteneklerini kullanmak için kullanılabilir. Her sınıfa ait olanlar için aşağıya bakın. Anahtarlama sınıfları 10 sınıf puanına mal oluyor

Kırmızı sınıfa geçmek için 1 kullanın. Fazla uzanırsın, özel yetenek de bir ateş topu. Bu, sizi bağışlayan bir oyuncuya vurursanız, rakibinizi 3 saniye boyunca etkisiz hale getirebilir, ateş topunuz varsa elindeki kancayı ayırır. Her ateş topu 10 puan eder.

Yeşil sınıfa geçmek için 2 kullanın. Orta derecede ulaşırsınız, ayrıca çok yavaş; Ancak bir kerede istediğiniz sayıda düşman dilimleyebilirsiniz! Diğerleri aynı anda yalnızca bir dilim kesebilir. Özel kabiliyetiniz yeraltında kazma kabiliyetidir. Yeraltında, size bağlı tüm kancalar birbirinden kopar ve bağlanamazsınız. Yer altındayken insanları dilimleyebilirsin. 

Mavi sınıfa geçmek için 3 tuşunu kullanın. Düşük erişim elde edersiniz, çok hızlı hareket edersiniz ve özel kabiliyetiniz bir hızlı sürüştir. Speedboost u etkinleştirmek için 4 puan, harekete geçirildiğinde her saniye 2 puan kaybedersiniz.

Mor sınıfına geçmek için 4 kullanın. Hiçbir kanca ve sadece dilim olabilir. Çok küçüksün, bu yüzden çengel çekmek daha zordur. Özel yetenekleriniz bir teleport, bu size bağlı olan kancaları ayırır. Teleportu etkinleştirmek için 10 puan gerekir.

oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar