Gunzer.io oyunu

Oyun ››Online ›› Gunzer.io
reklam
Gunzer.io
Gunzer.ioGunzer.io oyunu oyna,Askeri eğitim ordu kurmak için çıktı. Yüksek fiyatlı bir asker almak için güç kutusunu bulun. Askerlerin satın almaları için birçok seviyesi var. Silahlı Kuvvetler Şefi korumak için Ölmez Ve ilk puan. Klasik ve yeni silahlarla 2D karakterler. Enerji silahı merminin karşı tarafını tahrip edebilir. Gunzer.io nasıl oynanır,Klavye kontrolü Move: WASD Soldier Summon: 1-9 az,Saldırı Fare Gunzer.io Stratejisi,Yeni başlayanlar daha az güç kutusu kullanan asker olmalı. Şefi korumak için dışarı. Ve kaynakları bul. Güç kutusu mümkün olduğunca çok oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 4

Oyunu OYNA

Gunzer.io

Gunzer.io oyunu oyna,Askeri eğitim ordu kurmak için çıktı. Yüksek fiyatlı bir asker almak için güç kutusunu bulun. Askerlerin satın almaları için birçok seviyesi var. Silahlı Kuvvetler Şefi korumak için Ölmez Ve ilk puan. Klasik ve yeni silahlarla 2D karakterler. Enerji silahı merminin karşı tarafını tahrip edebilir.

Gunzer.io nasıl oynanır,Klavye kontrolü Move: WASD Soldier Summon: 1-9 az,Saldırı Fare

Gunzer.io Stratejisi,Yeni başlayanlar daha az güç kutusu kullanan asker olmalı. Şefi korumak için dışarı. Ve kaynakları bul. Güç kutusu mümkün olduğunca çok oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar