Gameinc.io oyunu

Oyun ››Online ›› Gameinc.io
reklam
Gameinc.io
Gameinc.ioGameInc.io oyunu oyna,kendi oyun geliştirme şirketinizi yaratmanız gereken bir twist ile bir tycoon tarzı oyun! Başlangıçta para kazanmak için ilk kodlarınızı oluşturmaya başlamak için kodlama bilginizi kullanın. Daha fazla para kazanmaya başladığınızda, şirketinize başlamak için ilk oyununuzu yaratabileceksiniz. Oyununuzu oluşturduğunuzda ve gelir elde etmeye başladığınızda, şirketinize katılmak ve şirketinizin itibarını yükseltmek için yetenekli kod yazarları kiralayabilirsiniz. Etrafında en başarılı oyun şirketi olana kadar şirketi inşa etmeye devam! Özellikler Para kazanmak için klavyedeki tuşlara dokunursunuz 3 oyun türü yapmak Özel yetenekli farklı yetenekler Gerçek zamanlı olarak diğer oyuncuların şirketlerine karşı yarışın Oynamak için klavyenizi ve farenizi kullanın. 5/5 10

Oyunu OYNA

Gameinc.io

GameInc.io oyunu oyna,kendi oyun geliştirme şirketinizi yaratmanız gereken bir twist ile bir tycoon tarzı oyun! Başlangıçta para kazanmak için ilk kodlarınızı oluşturmaya başlamak için kodlama bilginizi kullanın. Daha fazla para kazanmaya başladığınızda, şirketinize başlamak için ilk oyununuzu yaratabileceksiniz.

Oyununuzu oluşturduğunuzda ve gelir elde etmeye başladığınızda, şirketinize katılmak ve şirketinizin itibarını yükseltmek için yetenekli kod yazarları kiralayabilirsiniz. Etrafında en başarılı oyun şirketi olana kadar şirketi inşa etmeye devam!

Özellikler Para kazanmak için klavyedeki tuşlara dokunursunuz 3 oyun türü yapmak Özel yetenekli farklı yetenekler Gerçek zamanlı olarak diğer oyuncuların şirketlerine karşı yarışın Oynamak için klavyenizi ve farenizi kullanın.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar