Flagrush.io oyunu

Oyun ››Online ›› Flagrush.io
reklam
Flagrush.io
Flagrush.ioFlagrush.io, uzaya ayarlanmış bayrak maçının yakalanmasıdır. Siz yumurtladığınızda, otomatik olarak iki takımdan birine yerleştirilirsiniz: saldırganlar veya savunmacılar. Saldırganlar kendi safezonunda yumurtlayacak ve bayrağı yakalamak hedefi. Yaptıklarında, oyun bitti ve yeniden başlayacak. Bayrağı savunmak zorunda olan savunmacılar, haritanın üst yarısında yumurtlayacaklar. Bayrağı savunmak veya saldırı kolaylaştırmak için, oyunculara taret ve güçlendiriciler verilir. Sol tıklama ile taret etkinleştirilecek ve lazer atışına başlanacaktır. Sağ tıklama ile güç arttırıcılar ateş eder ve size herkesi üstün kılacak ekstra güç sağlarlar. Uzay ve vites düğmeleriyle düzenli olarak hızlanıp yavaşlayabilirsiniz. Rotasyonunuz fare hareketiniz tarafından belirlenir. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Flagrush.io

Flagrush.io, uzaya ayarlanmış bayrak maçının yakalanmasıdır. Siz yumurtladığınızda, otomatik olarak iki takımdan birine yerleştirilirsiniz: saldırganlar veya savunmacılar. Saldırganlar kendi safezonunda yumurtlayacak ve bayrağı yakalamak hedefi. Yaptıklarında, oyun bitti ve yeniden başlayacak. Bayrağı savunmak zorunda olan savunmacılar, haritanın üst yarısında yumurtlayacaklar.

Bayrağı savunmak veya saldırı kolaylaştırmak için, oyunculara taret ve güçlendiriciler verilir. Sol tıklama ile taret etkinleştirilecek ve lazer atışına başlanacaktır. Sağ tıklama ile güç arttırıcılar ateş eder ve size herkesi üstün kılacak ekstra güç sağlarlar. Uzay ve vites düğmeleriyle düzenli olarak hızlanıp yavaşlayabilirsiniz. Rotasyonunuz fare hareketiniz tarafından belirlenir. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar