Exocraft.io oyunu

Oyun ››Online ›› Exocraft.io
reklam
Exocraft.io
Exocraft.ioexocraft.io Exocraft.io Hakkinda Eşsiz ekzokraftunuzu yapın ve üstünüze savaşmak ve mayınlamak için dron filosunu büyütün. Dışarı çıkmış yabancı bir dünyada Exocraft, siz ve arkadaşlarınızı eski koruyuculara ve en değerli kaynaklarını koruyan diğer savunmalara karşı çukurlar.   Round tabanlı olmanın ötesinde, Exocraft, seviyeleyebileceğiniz, skor tablolarına tırmanabileceğiniz ve geçmiş oyun oturumlarının başarısına katkıda bulunmaya devam edebileceğiniz kalıcı bir MMO. Ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar çok içerik ve oyun modu kilidini açacaktır.   Exocraft nasıl oynanır? Oyun, klavyenizle (WASD veya ok tuşları), ister fare veya dokunmatik ekran olsun istersiniz ancak çalınacak şekilde tasarlanmıştır. Temel hareketin ötesinde, savaş kontrolleri oldukça basittir. Bir hedefin menzili içinde iseniz, dronlarınızı dağıtmak için tıklayın. Hedefi uzun süre tıklattığınızda anında tüm dronlar konuşlandırılacaktır.   Exocraft.io Stratejisi Bu oyunda dünyadaki AI vasilerine karşı diğer oyuncularla rekabet ediyorsunuz, bu yüzden dostça olmak ve başkaları ile takım halinde olmak sizin için en büyük zevkinizdir. Düşman gruplarının birçoğu senin başına düşmek için çok güçlü olacak. Mekaniğin ağırlığı da esaslı güçlü ve zayıf yönlere dayanıyor. Örneğin, su bazlı dronları yangın koruyucularına göre dağıtmak, örneğin eletrik ve ateşten çok daha etkili olacaktır. 5/5 1

Oyunu OYNA

Exocraft.io

exocraft.io Exocraft.io Hakkinda

Eşsiz ekzokraftunuzu yapın ve üstünüze savaşmak ve mayınlamak için dron filosunu büyütün. Dışarı çıkmış yabancı bir dünyada Exocraft, siz ve arkadaşlarınızı eski koruyuculara ve en değerli kaynaklarını koruyan diğer savunmalara karşı çukurlar.

 

Round tabanlı olmanın ötesinde, Exocraft, seviyeleyebileceğiniz, skor tablolarına tırmanabileceğiniz ve geçmiş oyun oturumlarının başarısına katkıda bulunmaya devam edebileceğiniz kalıcı bir MMO. Ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar çok içerik ve oyun modu kilidini açacaktır.

 

Exocraft nasıl oynanır?

Oyun, klavyenizle (WASD veya ok tuşları), ister fare veya dokunmatik ekran olsun istersiniz ancak çalınacak şekilde tasarlanmıştır. Temel hareketin ötesinde, savaş kontrolleri oldukça basittir. Bir hedefin menzili içinde iseniz, dronlarınızı dağıtmak için tıklayın. Hedefi uzun süre tıklattığınızda anında tüm dronlar konuşlandırılacaktır.

 

Exocraft.io Stratejisi

Bu oyunda dünyadaki AI vasilerine karşı diğer oyuncularla rekabet ediyorsunuz, bu yüzden dostça olmak ve başkaları ile takım halinde olmak sizin için en büyük zevkinizdir. Düşman gruplarının birçoğu senin başına düşmek için çok güçlü olacak. Mekaniğin ağırlığı da esaslı güçlü ve zayıf yönlere dayanıyor. Örneğin, su bazlı dronları yangın koruyucularına göre dağıtmak, örneğin eletrik ve ateşten çok daha etkili olacaktır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar