Drillem.io oyunu

Oyun ››Online ›› Drillem.io
reklam
Drillem.io
Drillem.iodrillem.io Drillem.io, yoğun bir sondaj mücadelesinde çevrimiçi diğer oyuncularla savaşmanız gereken harika bir multiplayer io oyunudur. Bir matkabı kontrol ediyorsunuz ve bir tünel ağı oluşturmak için yerden oynamalısınız. Deneyiminizi geliştirmek ve sondajınız için yeni yükseltmeler satın almak için yere dağılmış çeşitli malzemeleri toplayın.   Diğer oyuncuları yok etmek için tünellerinize önceden belirlenmiş bir süre sonra patlayan bombalar yerleştirebilirsiniz - ancak dikkatli olun ve kendi bombanız tarafından tahrip olabileceğinden sıkışmayın! Ayrıca diğer oyuncunun matkaplarına ve bombalarına dikkat edin ve mesafenizi korumaya çalışın. Bu sondaj operasyonunu ele geçirebilir ve Drillem şampiyonu olarak hüküm sürebilir misin?   Yayın tarihi Şubat 2018   Geliştirici Drillem.io, Land of Fire tarafından geliştirildi.   Özellikler Diğer oyuncuların silmelerini tahrip ederken mineral toplamak için çevrimiçi sondaj oyunu Niteliklerinizi yükseltmek için seviye yükseltme sistemi Matkabınız belirli seviyelerden sonra gelişebilir Özelleştirilebilir delici kafası 2D grafikler platform Drillem.io bir web tarayıcı oyunu.   Kontroller Hızı arttırmak için sol tıklayın Bomba yerleştirmek için sağ tıklayın 5/5 2

Oyunu OYNA

Drillem.io

drillem.io Drillem.io, yoğun bir sondaj mücadelesinde çevrimiçi diğer oyuncularla savaşmanız gereken harika bir multiplayer io oyunudur. Bir matkabı kontrol ediyorsunuz ve bir tünel ağı oluşturmak için yerden oynamalısınız. Deneyiminizi geliştirmek ve sondajınız için yeni yükseltmeler satın almak için yere dağılmış çeşitli malzemeleri toplayın.

 

Diğer oyuncuları yok etmek için tünellerinize önceden belirlenmiş bir süre sonra patlayan bombalar yerleştirebilirsiniz - ancak dikkatli olun ve kendi bombanız tarafından tahrip olabileceğinden sıkışmayın! Ayrıca diğer oyuncunun matkaplarına ve bombalarına dikkat edin ve mesafenizi korumaya çalışın. Bu sondaj operasyonunu ele geçirebilir ve Drillem şampiyonu olarak hüküm sürebilir misin?

 

Yayın tarihi

Şubat 2018

 

Geliştirici

Drillem.io, Land of Fire tarafından geliştirildi.

 

Özellikler

Diğer oyuncuların silmelerini tahrip ederken mineral toplamak için çevrimiçi sondaj oyunu

Niteliklerinizi yükseltmek için seviye yükseltme sistemi

Matkabınız belirli seviyelerden sonra gelişebilir

Özelleştirilebilir delici kafası

2D grafikler

platform

Drillem.io bir web tarayıcı oyunu.

 

Kontroller

Hızı arttırmak için sol tıklayın

Bomba yerleştirmek için sağ tıklayın

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar