Doomed.io2 oyunu

Oyun ››Online ›› Doomed.io2
reklam
Doomed.io2
Doomed.io2Doomed.io2,Doomed.io2 Oyunu,Doomed.io2 Oyna,Doomed.io2 oyunu oyna,io oyunları Doomed.io, hayatta kalma oyununun devamı,artık oynamak için müsait. Daha fazla ürün ve özellik ile, bu oyun daha fazla meydan okuyacak. Ahşap kaynakları toplayarak başlayın ve taş toplamak için kazmalarınızı hazırlayın, daha sonra daha çok araç üretmeye ve daha fazla kaynak toplamaya devam edebilirsiniz. Savunma kurabilir ve diğer oyuncularla ittifak kurabilir ya da solo oynayabilirsiniz. Oyun stiliniz ne olursa olsun, hayatta kalmaya ve en iyi oyuncu olmaya çalışın. Madencilik ve işçiliği elemanları ile Io oyunu Araçları üretebilir, ekipman yapabilir, binalar yapabilir ve iksirler yaratabilirsiniz. Karakterinizi yükseltin ve özellikleri artırın Açlık sistemi Gündüz ve gece döngüsü Ekip özelliğini ve arkadaşlarla aynı odayı davet etme yeteneği yaratın.Bahşiş Herhangi bir sunucu bulamıyorsanız, haritayı sol kısımda değiştirmeyi deneyin. Kontroller WASD veya taşımak için ok tuşları Şarj etmek için alan Saldırı için sol tıklama Gizlice geçmek için oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -a--w--s--d--mouse-tuşları ile oynanır. 5/5 1

Oyunu OYNA

Doomed.io2

Doomed.io2,Doomed.io2 Oyunu,Doomed.io2 Oyna,Doomed.io2 oyunu oyna,io oyunları Doomed.io, hayatta kalma oyununun devamı,artık oynamak için müsait. Daha fazla ürün ve özellik ile, bu oyun daha fazla meydan okuyacak. Ahşap kaynakları toplayarak başlayın ve taş toplamak için kazmalarınızı hazırlayın, daha sonra daha çok araç üretmeye ve daha fazla kaynak toplamaya devam edebilirsiniz. Savunma kurabilir ve diğer oyuncularla ittifak kurabilir ya da solo oynayabilirsiniz. Oyun stiliniz ne olursa olsun, hayatta kalmaya ve en iyi oyuncu olmaya çalışın.

Madencilik ve işçiliği elemanları ile Io oyunu Araçları üretebilir, ekipman yapabilir, binalar yapabilir ve iksirler yaratabilirsiniz. Karakterinizi yükseltin ve özellikleri artırın Açlık sistemi Gündüz ve gece döngüsü Ekip özelliğini ve arkadaşlarla aynı odayı davet etme yeteneği yaratın.Bahşiş Herhangi bir sunucu bulamıyorsanız, haritayı sol kısımda değiştirmeyi deneyin.

Kontroller WASD veya taşımak için ok tuşları Şarj etmek için alan Saldırı için sol tıklama Gizlice geçmek için oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

AWSDtuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar