Curve Fever oyunu

Oyun ››Online ›› Curve Fever
reklam
Curve Fever
Curve FeverCurve Fever,çok oyunculu multilayer oyunlara yeni bir oyun daha zeka ile becerinin bir arada olduğu oyunumuz Curve Server.Slither.io oyununu sevenler eminim bu oyunu da çok sevecekler.Oyunda kapalıbir alanda renkli yılanlar ile çizgi çizmeye başlıyoruz.Amaç rakipleri köşeye sıkıştırma,muhteşem oyun 6 kşişi ile bile oynanabiliyor.Haritada hiç bir yere dokunmamayacaksınız yön tuşları ile yılanları kontrol edeceksiniz.. Her oyun sonunda hayatta kalma sırana görene puan kazanıyorsun. Örneğin ilk ölen 0 puan kazanırken, üçüncü ölen 3 puan kazanıyor. Her oyunun belirli bir sınırı var, 6 kişilik oyunda ilk 50 puana ulaşan oyunu kazanıyor. Curve Fever oyununda herkesin bir de genel puanı var, oynadığınız oyunlardan aldığınız derecelere göre bu puan artıp azalabiliyor. Oyunda oda kurarken puan aralığı da belirleyebiliyorsunuz bu sayede kendi seviyenizdeki oyuncular ile oynama fırsatı yakalıyorsunuz. Bonuslar Öncelikle kırmızı bonuslar oyundaki tüm rakipler üzerinde etki yapmaktadır, yeşil bonuslar ise sadece kendi üzerimizde etki yapmaktadır. Mavi bonuslar ise herkes üzerinde aynı etkiyi yapmaktadır.Kaplumbağa Bonusu: bu bonus eğer yeşil ise sizi kırmızı ise tüm rakiplerinizi yavaşlatır. Şimşek Bonusu: bu bonus da aynı şekilde yeşil ise sizi kırmızı ise diğer oyuncuları hızlandırmaktadır. Yön Tuşları Bounusu: bu bonus yön tuşlarının değişmesine sebep olur tüm rakipleriniz kontrol zorluğu yaşarlar.  Kalınlaşma ve İncelme Bonusu: Bu bonus yeşil ise sizi inceltir ve tüm deliklerde rahatça geçmenizi sağlar. Kırmızı ise rakileri kalınlaştırır. Birden fazla alındığında git gide daha kalın yılanlar oluşur. Silgi bonusu: Haritanın tamamını temizler herkes için eşit etki yapar.Duvardan geçme bonusu: Yılanların duvarlardan geçmesini sağlar. Taktikler Amacın rakip yılanları öldürmek değil hayatta kalmaktır bunu asla unutma. Öldürene ek puan verilmemektedir. Başlangıçta rakiplerin yönelmediği alanlara yönelmelisin. Yön tuşları bonusunu kaçırma. Bu bonus bir anda oyunu kazanmana sebep olacak kadar etkilidir. Rakip yılanların kontrol sistemlerini oldukça zayıflatır. Rakiplerini kalınlaştır. Kalınlaştırma bonuslarını alarak rakip yılanlarını kalınlaştır bu sayede hareketlerini kısıtlamış olursun.  Son ana kadar savaş! Nasıl olsa sıkıştım öleceğim diye kendini bırakma aynı durumda olan başka yılanlar da olabilir, mili saniyeler sana ekstra puan kazandırabilir.Girilmez alan çevrele. Curve Fever oyununda en kritik stratejilerden biridir. Sana ait bir alan çevrelersen onun içerisinde uzun süre hayatta kalabilirsin.Yeşil hızlandırıcılardan uzak dur. Özellikle oyun ortasında seni çok zor duruma düşürürler ve dar alanlarda hızlı kararlar almak zorunda bırakırlar. Sadece oyun başında pozitif etkisi vardır rakiplerini hızlıca sıkıştırmanı sağlar.Kırmızı hızlandırıcıları kaçırma. Özellikle yeni başlayan oyuncular hızlanınca hemen ölmektedir. Onları hızlandırırsan fazladan bir kaç rakibini elersin. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -yon-   tuşları ile oynanır. 5/5 2

Oyunu OYNA

Curve Fever

Curve Fever,çok oyunculu multilayer oyunlara yeni bir oyun daha zeka ile becerinin bir arada olduğu oyunumuz Curve Server.Slither.io oyununu sevenler eminim bu oyunu da çok sevecekler.Oyunda kapalıbir alanda renkli yılanlar ile çizgi çizmeye başlıyoruz.Amaç rakipleri köşeye sıkıştırma,muhteşem oyun 6 kşişi ile bile oynanabiliyor.Haritada hiç bir yere dokunmamayacaksınız yön tuşları ile yılanları kontrol edeceksiniz.. Her oyun sonunda hayatta kalma sırana görene puan kazanıyorsun. Örneğin ilk ölen 0 puan kazanırken, üçüncü ölen 3 puan kazanıyor. Her oyunun belirli bir sınırı var, 6 kişilik oyunda ilk 50 puana ulaşan oyunu kazanıyor. Curve Fever oyununda herkesin bir de genel puanı var, oynadığınız oyunlardan aldığınız derecelere göre bu puan artıp azalabiliyor. Oyunda oda kurarken puan aralığı da belirleyebiliyorsunuz bu sayede kendi seviyenizdeki oyuncular ile oynama fırsatı yakalıyorsunuz.

Bonuslar Öncelikle kırmızı bonuslar oyundaki tüm rakipler üzerinde etki yapmaktadır, yeşil bonuslar ise sadece kendi üzerimizde etki yapmaktadır. Mavi bonuslar ise herkes üzerinde aynı etkiyi yapmaktadır.Kaplumbağa Bonusu: bu bonus eğer yeşil ise sizi kırmızı ise tüm rakiplerinizi yavaşlatır. Şimşek Bonusu: bu bonus da aynı şekilde yeşil ise sizi kırmızı ise diğer oyuncuları hızlandırmaktadır. Yön Tuşları Bounusu: bu bonus yön tuşlarının değişmesine sebep olur tüm rakipleriniz kontrol zorluğu yaşarlar.  Kalınlaşma ve İncelme Bonusu: Bu bonus yeşil ise sizi inceltir ve tüm deliklerde rahatça geçmenizi sağlar. Kırmızı ise rakileri kalınlaştırır. Birden fazla alındığında git gide daha kalın yılanlar oluşur. Silgi bonusu: Haritanın tamamını temizler herkes için eşit etki yapar.Duvardan geçme bonusu: Yılanların duvarlardan geçmesini sağlar. 
Taktikler Amacın rakip yılanları öldürmek değil hayatta kalmaktır bunu asla unutma. Öldürene ek puan verilmemektedir. Başlangıçta rakiplerin yönelmediği alanlara yönelmelisin. Yön tuşları bonusunu kaçırma. Bu bonus bir anda oyunu kazanmana sebep olacak kadar etkilidir. Rakip yılanların kontrol sistemlerini oldukça zayıflatır. Rakiplerini kalınlaştır. Kalınlaştırma bonuslarını alarak rakip yılanlarını kalınlaştır bu sayede hareketlerini kısıtlamış olursun.  Son ana kadar savaş! Nasıl olsa sıkıştım öleceğim diye kendini bırakma aynı durumda olan başka yılanlar da olabilir, mili saniyeler sana ekstra puan kazandırabilir.Girilmez alan çevrele. Curve Fever oyununda en kritik stratejilerden biridir. Sana ait bir alan çevrelersen onun içerisinde uzun süre hayatta kalabilirsin.Yeşil hızlandırıcılardan uzak dur. Özellikle oyun ortasında seni çok zor duruma düşürürler ve dar alanlarda hızlı kararlar almak zorunda bırakırlar. Sadece oyun başında pozitif etkisi vardır rakiplerini hızlıca sıkıştırmanı sağlar.Kırmızı hızlandırıcıları kaçırma. Özellikle yeni başlayan oyuncular hızlanınca hemen ölmektedir. Onları hızlandırırsan fazladan bir kaç rakibini elersin. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar