Catmouse.io oyunu

Oyun ››Online ›› Catmouse.io
reklam
Catmouse.io
Catmouse.ioCatmouse.io oyunu oyna CatMouse.io kediler ve fareler savaş devam devam eğlenceli bir io multiplayer oyunudur! Bu iki hayvan türü asla yanmaz ve bu oyun neden kanıtlıyor! Senin tarafını seç - dominant kediler için savaşır mısın yoksa underdog fareleri için savaşır mısın? Oyun alanının çevresinde hareket etmeli ve haritaya dağılmış yiyecekler yemelisiniz - yemek yediğinizde hayvanınızın boyu artar. Daha sonra karşı takıma saldırıp saldırmalı ve onları tek tek almalısınız! Şiddetli fareler veya kedilerle dolu büyük bir ordu kurup inşa edin ve arenaya hakim olun! Hareketi kontrol etmek için farenizi hareket ettirin.Saldırmak için farenin sol tuşunu basılı tutun.Birlikleri birleştirmek için farenin sağ tuşunu basılı tutun oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 10

Oyunu OYNA

Catmouse.io

Catmouse.io oyunu oyna CatMouse.io kediler ve fareler savaş devam devam eğlenceli bir io multiplayer oyunudur! Bu iki hayvan türü asla yanmaz ve bu oyun neden kanıtlıyor! Senin tarafını seç - dominant kediler için savaşır mısın yoksa underdog fareleri için savaşır mısın?

Oyun alanının çevresinde hareket etmeli ve haritaya dağılmış yiyecekler yemelisiniz - yemek yediğinizde hayvanınızın boyu artar. Daha sonra karşı takıma saldırıp saldırmalı ve onları tek tek almalısınız! Şiddetli fareler veya kedilerle dolu büyük bir ordu kurup inşa edin ve arenaya hakim olun!

Hareketi kontrol etmek için farenizi hareket ettirin.Saldırmak için farenin sol tuşunu basılı tutun.Birlikleri birleştirmek için farenin sağ tuşunu basılı tutun oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar