Büyük Yılan oyunu

reklam
Büyük Yılan Oyunu
Büyük Yılan OyunuBüyük Yılan Oyunu, müthiş grafikler ve muhteşem çok oyunculu oyun ile epik yeni bir oyundur. Bu oyun, Slither.io gibi diğer .io oyunlarının çoğunu mükemmel yapan ve tamamen yeni bir seviyeye taşıyan şey üzerine kuruludur . Bu başka bir şey gibi bir io oyunudur. Bu oyunda, kayan bir yılan kontrol altına almalısınız. Yılanların boyutları küçük başlar. Yılanınızı haritanın etrafına kaydırmanız ve yere dağılmış renkli küreler toplamanız gerekir. Topladığınız her orbun yılan boyutunu arttırır - hareket etmeye devam edin ve diğer yılanlarla temasından kaçınmaya çalışın. Düşmanlarınızı atmak için onları kuşatın ve yollarını engelleyin, böylece yılan vücudunuza kayacaklar - bir kere öldürdükten sonra kürelerini toplayabilirsiniz! Büyük bir boyuta büyüyebilirsin, ancak yılanın kontrolünü zorlaştırdığı için dikkatli olabilirsiniz! Rakibinizi farkında olmadan yakalamaya veya mesafenizi korumaya çalışmak için hız patlamışınızı kullandığınızdan emin olun. Büyük Yılan Oyunu ayrıca ana oyunda birlikte çalışan başka bir yan oyununa sahiptir. Devasa yılanları kontrol etmek yerine, gökyüzünde uçan şirin bir Juja böcek kontrolünü elinize alabilirsin! Juja hatanızla haritanın etrafında dolaşın ve küreler toplamak için sol tıklama düğmesini kullanarak küreler toplamaya özen gösterin; ancak Juju hatası topraklandığında çok daha yavaş bir hıza ulaşır! Nektar toplamaya çalışın ve belirlenen çeşitli zorlukları tamamlayın. Yılan veya uçan böcek hareketini kontrol etmek için farenizi hareket ettirin. Hız arttırmak veya uçan böcekleri yükseltmek için sol tıklayın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 6

Oyunu OYNA

Büyük Yılan Oyunu

Büyük Yılan Oyunu, müthiş grafikler ve muhteşem çok oyunculu oyun ile epik yeni bir oyundur. Bu oyun, Slither.io gibi diğer .io oyunlarının çoğunu mükemmel yapan ve tamamen yeni bir seviyeye taşıyan şey üzerine kuruludur . Bu başka bir şey gibi bir io oyunudur. Bu oyunda, kayan bir yılan kontrol altına almalısınız. Yılanların boyutları küçük başlar. Yılanınızı haritanın etrafına kaydırmanız ve yere dağılmış renkli küreler toplamanız gerekir.

Topladığınız her orbun yılan boyutunu arttırır - hareket etmeye devam edin ve diğer yılanlarla temasından kaçınmaya çalışın. Düşmanlarınızı atmak için onları kuşatın ve yollarını engelleyin, böylece yılan vücudunuza kayacaklar - bir kere öldürdükten sonra kürelerini toplayabilirsiniz! Büyük bir boyuta büyüyebilirsin, ancak yılanın kontrolünü zorlaştırdığı için dikkatli olabilirsiniz! Rakibinizi farkında olmadan yakalamaya veya mesafenizi korumaya çalışmak için hız patlamışınızı kullandığınızdan emin olun.

Büyük Yılan Oyunu ayrıca ana oyunda birlikte çalışan başka bir yan oyununa sahiptir. Devasa yılanları kontrol etmek yerine, gökyüzünde uçan şirin bir Juja böcek kontrolünü elinize alabilirsin! Juja hatanızla haritanın etrafında dolaşın ve küreler toplamak için sol tıklama düğmesini kullanarak küreler toplamaya özen gösterin; ancak Juju hatası topraklandığında çok daha yavaş bir hıza ulaşır! Nektar toplamaya çalışın ve belirlenen çeşitli zorlukları tamamlayın.

Yılan veya uçan böcek hareketini kontrol etmek için farenizi hareket ettirin.

Hız arttırmak veya uçan böcekleri yükseltmek için sol tıklayın 

oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.