Brutal.io oyunu

Oyun ››Online ›› Brutal.io
reklam
Brutal.io
Brutal.ioBrutal.io Dünyanın dört bir yanından gelen gerçek oyunculara karşı ayakta kalabilmek için araba kullandığınız bir arenaya adım atın.   Bir kara delik tarafından yutulabileceği bu soyut dünyada, yeteneklerinizi büyütmek,  1 numaralı olmak ve arenaya hâkim olmak için çeşitli kaynaklardan enerji kapmak.   Oynaması kolay, ustalaşması zor. Dövüşünüzü serbest bırakmak için tıklayın ve geri almak için tekrar tıklayın. Çok dikkat dağıtılırsan yeşil nöbetçiler senden enerji alırlar.   Brutal.io oyunu saf 2B fizikine dayanır ve bir süre oyun oynadıktan sonra aracınızın ve mızraklarınızın kontrolünde hissedeceksiniz. Düşmanlarınızı yakalamak için düşmanlarınızı yakalamak için, bir duvara çarparak, merkez odasının girişinde bekleyerek ya da aracınız ile serseminiz arasındaki orta yerde şaşırtarak olsun, kendi akıllı stratejilerinizi geliştirmeye başlayacaksınız.   Bu akıllı 2D fizik oyununa katılın ve milyonlarca dünyanın çeşitli yerlerinde gerçek zamanlı olarak oynayın.   Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin. 3.21/5 14

Oyunu OYNA

Brutal.io

Brutal.io

Dünyanın dört bir yanından gelen gerçek oyunculara karşı ayakta kalabilmek için araba kullandığınız bir arenaya adım atın.

 

Bir kara delik tarafından yutulabileceği bu soyut dünyada, yeteneklerinizi büyütmek,  1 numaralı olmak ve arenaya hâkim olmak için çeşitli kaynaklardan enerji kapmak.

 

Oynaması kolay, ustalaşması zor. Dövüşünüzü serbest bırakmak için tıklayın ve geri almak için tekrar tıklayın. Çok dikkat dağıtılırsan yeşil nöbetçiler senden enerji alırlar.

 

Brutal.io oyunu saf 2B fizikine dayanır ve bir süre oyun oynadıktan sonra aracınızın ve mızraklarınızın kontrolünde hissedeceksiniz. Düşmanlarınızı yakalamak için düşmanlarınızı yakalamak için, bir duvara çarparak, merkez odasının girişinde bekleyerek ya da aracınız ile serseminiz arasındaki orta yerde şaşırtarak olsun, kendi akıllı stratejilerinizi geliştirmeye başlayacaksınız.

 

Bu akıllı 2D fizik oyununa katılın ve milyonlarca dünyanın çeşitli yerlerinde gerçek zamanlı olarak oynayın.

 

Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar