Blitzroyale.io oyunu

Oyun ››Online ›› Blitzroyale.io
reklam
Blitzroyale.io
Blitzroyale.ioBlitzroyale.io oyunu oyna, diğer çevrimiçi oyunculara karşı mücadeleye katılacağınız bağımlılık savaş kraliyet oyunudur. Bu oyunda sadece bir kazanan olabilir, siz olduğundan emin olun! Oyuna hiçbir silahla başlamayacaksınız, haritayı çabucak gezinecek ve diğer oyuncuları yenmek için kullanabileceğiniz harita etrafına yayılmış havalı silahlar bulacaksınız.Tek bir lobide her oyunda 40 oyuncuya kadar var, bu sayede etrafınızdaki çılgınlıktan başka hiçbir şey beklemezsiniz. Favori bulmak ve herkesi nihai asker olmak için yok etmek bulmak için etrafında birçok farklı silah var. Kontroller WASD veya taşımak için ok tuşları Q, oluşturma modunu değiştirmek için Bir silahı almak için F Çekmek için sol tıklama Silah değiştirmek için fare kaydırma oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Blitzroyale.io

Blitzroyale.io oyunu oyna, diğer çevrimiçi oyunculara karşı mücadeleye katılacağınız bağımlılık savaş kraliyet oyunudur. Bu oyunda sadece bir kazanan olabilir, siz olduğundan emin olun! Oyuna hiçbir silahla başlamayacaksınız, haritayı çabucak gezinecek ve diğer oyuncuları yenmek için kullanabileceğiniz harita etrafına yayılmış havalı silahlar bulacaksınız.Tek bir lobide her oyunda 40 oyuncuya kadar var, bu sayede etrafınızdaki çılgınlıktan başka hiçbir şey beklemezsiniz. Favori bulmak ve herkesi nihai asker olmak için yok etmek bulmak için etrafında birçok farklı silah var.

Kontroller WASD veya taşımak için ok tuşları Q, oluşturma modunu değiştirmek için Bir silahı almak için F Çekmek için sol tıklama Silah değiştirmek için fare kaydırma oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar