Blash.io oyunu

Oyun ››Online ›› Blash.io
reklam
Blash.io
Blash.ioBlash.io kral olmanın tadını Blash.io oyununda çıkarmaya var mısın?Yeni multiplayer oyunu Blash.io çok oyunculu online oyunu ister arkadaşınla istersen tüm dünyadan insanlarla oyna.Oynarken çok eğleneceğin yeni io oyunu eski io oyunlarından Wings.io ile diep.io oyunu karışımı.Her io oyunundan bir parça bulacağın yeni oyun blash.io süper olmuş.Blash.io oyununa başlamadan önce kendi ruhuna uygun bir bir blash rengi seç.Daha sonra düşmanlara saldırarak onları öldürüp kendine yem yap ve kendini büyüt.Harita içindeki tuzaklara dikkat et.Sana mermi sağlayacak Blash sana zarar vermeyecek.Oyunda seçtiğin Blash mouse ile kontrol edecek mouse ile tıklayarak ateş edeceksin.İstersen E tuşuna basarak otomatik ateş edebilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 4/5 5

Oyunu OYNA

Blash.io

Blash.io kral olmanın tadını Blash.io oyununda çıkarmaya var mısın?Yeni multiplayer oyunu Blash.io çok oyunculu online oyunu ister arkadaşınla istersen tüm dünyadan insanlarla oyna.Oynarken çok eğleneceğin yeni io oyunu eski io oyunlarından Wings.io ile diep.io oyunu karışımı.Her io oyunundan bir parça bulacağın yeni oyun blash.io süper olmuş.
Blash.io oyununa başlamadan önce kendi ruhuna uygun bir bir blash rengi seç.Daha sonra düşmanlara saldırarak onları öldürüp kendine yem yap ve kendini büyüt.Harita içindeki tuzaklara dikkat et.Sana mermi sağlayacak Blash sana zarar vermeyecek.Oyunda seçtiğin Blash mouse ile kontrol edecek mouse ile tıklayarak ateş edeceksin.İstersen E tuşuna basarak otomatik ateş edebilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar