Batland.io oyunu

Oyun ››Online ›› Batland.io
reklam
Batland.io
Batland.ioBatland.io oyunu oyna,Batland.io, ölmeden her bitirme noktasına güvenli bir şekilde ulaşmak için bir görevde bir yarasa haline gelmiş bir platform oyunu. Başarısızlığınıza düşmenizi sağlayacak boşluklardan kaçınarak platformlara atlamak için dev atlayışınızı kullanın. İşleri daha da zorlaştırmak için sizi yaralayacak dolandırıcı canavarlar da var.Tüm engellerden ve tuzaklardan kaçınarak her seviyeyi tamamlamaya çalışın ve bitiş noktasına ulaşmak için harcanan zamanınızı not edin. En hızlıları kimin bitirebileceğini görmek için arkadaşlarınla ??yarış. Bu oyunu seviyorsan Escap.io'da benzer bir oyun oyna . Kontroller Hareketi kontrol etmek için farenizi kullanın Atlamak için sol fare tuşuna basın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Batland.io

Batland.io oyunu oyna,Batland.io, ölmeden her bitirme noktasına güvenli bir şekilde ulaşmak için bir görevde bir yarasa haline gelmiş bir platform oyunu. Başarısızlığınıza düşmenizi sağlayacak boşluklardan kaçınarak platformlara atlamak için dev atlayışınızı kullanın. İşleri daha da zorlaştırmak için sizi yaralayacak dolandırıcı canavarlar da var.Tüm engellerden ve tuzaklardan kaçınarak her seviyeyi tamamlamaya çalışın ve bitiş noktasına ulaşmak için harcanan zamanınızı not edin. En hızlıları kimin bitirebileceğini görmek için arkadaşlarınla ??yarış. Bu oyunu seviyorsan Escap.io'da benzer bir oyun oyna .

Kontroller Hareketi kontrol etmek için farenizi kullanın Atlamak için sol fare tuşuna basın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.