Arae.io oyunu

Oyun ››Online ›› Arae.io
reklam
Arae.io
Arae.ioArae.io yoğun bir strateji oyunudur. Bir dizi beceri seçerek doldurduğunuz dört beceri yuvasına sahipsiniz. Bir beceri istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Oyuna girdikten sonra kırmızı adamları yetiştirerek seçtiğiniz becerilerini ve sağlığını geliştirin. Yetenekleriniz de üzerlerinde çalışıyor. Becerilerin gerçek testi, diğer oyunculara karşı geldiğiniz zamandır. Başarılı olmak için yeteneklerinizi ve sezgilerinizi etkili bir şekilde kullanmanız gerekir. Hareket etmek için WASD kullanın, amacı ve ateş etmesi için fare. Normal kurşun için sol tıklayın, seçtiğiniz yeteneği kullanmak için sağ tıklayın veya alanı kullanın. 1, 2, 3 ve 4 ü kullanarak hangisini seçtiğinizi veya fare tekerleğini kullanarak değiştirebilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Arae.io

Arae.io yoğun bir strateji oyunudur. Bir dizi beceri seçerek doldurduğunuz dört beceri yuvasına sahipsiniz. Bir beceri istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Oyuna girdikten sonra kırmızı adamları yetiştirerek seçtiğiniz becerilerini ve sağlığını geliştirin. Yetenekleriniz de üzerlerinde çalışıyor. Becerilerin gerçek testi, diğer oyunculara karşı geldiğiniz zamandır. Başarılı olmak için yeteneklerinizi ve sezgilerinizi etkili bir şekilde kullanmanız gerekir.

Hareket etmek için WASD kullanın, amacı ve ateş etmesi için fare. Normal kurşun için sol tıklayın, seçtiğiniz yeteneği kullanmak için sağ tıklayın veya alanı kullanın. 1, 2, 3 ve 4 ü kullanarak hangisini seçtiğinizi veya fare tekerleğini kullanarak değiştirebilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar