Anthill.io oyunu

Oyun ››Online ›› Anthill.io
reklam
Anthill.io
Anthill.ioAnthill.io oyunuoyna,harika bir üs inşa etmek ve rakiplerinizi yok etmekle ilgilidir. Merkezinizi güvende tutmak için duvar ve savunma inşa etmek için kaynak toplayarak bir karıncalar ordusundan sorumlu olacaksınız. Anthill.io nasıl oynanır? Öncelikle, ana binayı ve Genel Merkezinizi inşa ettiğiniz bir yer seçin. Büyümek için her üç kaynağa da ihtiyacınız olacak, bu nedenle bu üç maden yakın bir mesafede bulunan bir yer arayın. Bir oyun nesnesine tıklamak, bilgilerini ve kontrollerini gösterir, bu yüzden HQ nizle etkileşim kurarak bazı Çalışanlar oluşturun.İşçilerinizi seçin ve üzerinde sağ tıklayarak onları bir kaynak madene taşıyın. Bazı eşyaları çıkardıktan sonra Kışla, Çiftlik, Fabrika ve daha fazlası gibi daha fazla bina inşa edebilirsiniz oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Anthill.io

Anthill.io oyunuoyna,harika bir üs inşa etmek ve rakiplerinizi yok etmekle ilgilidir. Merkezinizi güvende tutmak için duvar ve savunma inşa etmek için kaynak toplayarak bir karıncalar ordusundan sorumlu olacaksınız.

Anthill.io nasıl oynanır? Öncelikle, ana binayı ve Genel Merkezinizi inşa ettiğiniz bir yer seçin. Büyümek için her üç kaynağa da ihtiyacınız olacak, bu nedenle bu üç maden yakın bir mesafede bulunan bir yer arayın. Bir oyun nesnesine tıklamak, bilgilerini ve kontrollerini gösterir, bu yüzden HQ nizle etkileşim kurarak bazı Çalışanlar oluşturun.İşçilerinizi seçin ve üzerinde sağ tıklayarak onları bir kaynak madene taşıyın. Bazı eşyaları çıkardıktan sonra Kışla, Çiftlik, Fabrika ve daha fazlası gibi daha fazla bina inşa edebilirsiniz oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar