Troll Face Quest Video Games oyunu

reklam
Oyunu OYNA

Troll Face Quest Video Games

Troll Face Quest Video Games oyunu oyna indir Çok çılgın Troll Face Quest serisinin son bölümü nihayet karşında.Yoksa Troll Face'i duymadın mı? Dünya çapında 33 milyon kez indirilmiş olan bu seri başarıdan başarıya koşuyor! Bu kez eğlenceli bir yolculukta gelmiş geçmiş en ünlü bilgisayar oyunu karakterlerini trollerken, bir yandan da zihnini zorlayacak bulmacalar çözecek ve imkansız gibi görünen şeyleri anlamaya çalışacaksın.

Onları daha fazla utandırmamak için isimlerini burada vermiyoruz, fakat şunu bil ki, kahraman nişancılar, İtalyan su tesisatçıları, gözü meyveden başka bir şey görmeyen ninjalar, ürkütücü orklar, şeker dolu bulmacalar ve portallarla dolu laboratuvarlarda kapana kısılmış masum denekler Troll Face'in gülünç şakalarından kaçamayacak.

TROLLE YA DA TROLLEN Hiçbir anlam ifade etmeyen bir dünya sence nasıl bir yerdir? Dünya mı çılgındır, yoksa sen mi çıldırmışsındır? 30'u aşkın çılgın seviye içerisinde yolunu bulmaya çalışırken aklını koruyabilecek misin, yoksa defalarca trollendikten sonra kendini kaybedenler arasında mı olacaksın göreceğiz. 

• Gülmekten yerlere yatıracak 30'u aşkın çılgın seviye

• Yeni kontrolleri dene 

• Çılgın görevleri tamamla

• Küresel liderlik tablosunda birinciliği ele geçir

• Wi-fi bağlantısı gerekmediği için istediğin an, istediğin yerde oyna oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar