Tobot oyunu

Oyun ››Minika ›› Tobot
reklam
Tobot
TobotTobot Yıllar önce Dr. Franklin Char ve Limo, dünyaya yardım etmek için bir robot yaratmak için fikirlerini birleştirmek için bir çift bilim insanı çalışıyorlar. Bununla birlikte, laboratuarları yakıldı ve ikisi ayrıldı, Franklin yaralandı, eşlerinin her ikisi de öldürüldü ve yeni robotları onları kurtaramadı. Beş yıl sonra, bir grup esrarengiz erkek Franklin'i, babalarının arabasının aslında dönüştürücü bir robot olduğunu bulan ikiz oğlu Ryan ve Kory'nin şaşkına çevirdi. Tobot Güney Koreli animasyon televizyon dizisidir. Seriyi dönüştüren otomobiller ve bazıları Kia Motors araçlarından sonra tasarlandı.Tasarım harikası bu oto robot arablar ile müthiş bir oyun oynamaya var mısın? Hadi ozaman oyun başlasın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 1/5 11

Oyunu OYNA

Tobot

Tobot Yıllar önce Dr. Franklin Char ve Limo, dünyaya yardım etmek için bir robot yaratmak için fikirlerini birleştirmek için bir çift bilim insanı çalışıyorlar. Bununla birlikte, laboratuarları yakıldı ve ikisi ayrıldı, Franklin yaralandı, eşlerinin her ikisi de öldürüldü ve yeni robotları onları kurtaramadı. Beş yıl sonra, bir grup esrarengiz erkek Franklin'i, babalarının arabasının aslında dönüştürücü bir robot olduğunu bulan ikiz oğlu Ryan ve Kory'nin şaşkına çevirdi.

Tobot Güney Koreli animasyon televizyon dizisidir. Seriyi dönüştüren otomobiller ve bazıları Kia Motors araçlarından sonra tasarlandı.Tasarım harikası bu oto robot arablar ile müthiş bir oyun oynamaya var mısın? Hadi ozaman oyun başlasın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar