Sonic Revert Oyna oyunu

reklam
Sonic Revert Oyna
Sonic Revert OynaSonic Revert oyunu oyna , yeni macerasında ünlü mavi kirpi Sonic e yardım etmeniz gereken bir oyundur. Oyun şimdiye kadar oynadığınız her şeyden farklı çünkü karakterin okları ve kontrolü tam tersi ve oyundan belirli puanları toplamayı başardığınızda normal olarak kontrol edebileceksiniz. Bilmeniz gereken bir sonraki şey, oyunun iki şekilde oynanabileceğidir: YARIŞ veya ZAMANLI SALDIRI. Çevrimiçi yarış versiyonunda, Sonic ile yarışlara katılabilmek için rakipler aramanız gerekecek ve zaman saldırısı versiyonunda, Sonic ile engeller, mızraklar, canavarlar ve bonuslarla dolu bir adada seyahat etmeniz gerekecek. onları toplamanız gereken puanlar. Alt kısımda, Sonic in maksimum hızına ulaşabilmeniz için her zaman ne kadar hızlı hareket ettiğinizi, ne kadar hızlı hareket ettiğinizi gösteren bir gösterge olacak. Sonic Revert oyunu, Sonic R, Trackmania ve hatta Mario Kart ı beğeneceğinizi umduğumuz tek bir oyunda birleştirmeyi başarıyor.  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Sonic Revert Oyna

Sonic Revert oyunu oyna , yeni macerasında ünlü mavi kirpi Sonic e yardım etmeniz gereken bir oyundur. Oyun şimdiye kadar oynadığınız her şeyden farklı çünkü karakterin okları ve kontrolü tam tersi ve oyundan belirli puanları toplamayı başardığınızda normal olarak kontrol edebileceksiniz. Bilmeniz gereken bir sonraki şey, oyunun iki şekilde oynanabileceğidir:

YARIŞ veya ZAMANLI SALDIRI. Çevrimiçi yarış versiyonunda, Sonic ile yarışlara katılabilmek için rakipler aramanız gerekecek ve zaman saldırısı versiyonunda, Sonic ile engeller, mızraklar, canavarlar ve bonuslarla dolu bir adada seyahat etmeniz gerekecek. onları toplamanız gereken puanlar. Alt kısımda, Sonic in maksimum hızına ulaşabilmeniz için her zaman ne kadar hızlı hareket ettiğinizi, ne kadar hızlı hareket ettiğinizi gösteren bir gösterge olacak. Sonic Revert oyunu, Sonic R, Trackmania ve hatta Mario Kart ı beğeneceğinizi umduğumuz tek bir oyunda birleştirmeyi başarıyor.  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.