Sonic Koşu Macerası oyunu

reklam
Sonic Koşu Macerası
Sonic Koşu MacerasıSonic Koşu Macerası oyunu oyna , her yaşa uygun bir 2D piksel koşu oyunudur. Hız efsanesi Sonic ile koş, para topla ve hedefe giden yolda düşmanlardan kaçın. Sonic the Hedgehog, aksiyon dolu bir koşu oyunuyla geri döndü! Sonic efsanesini yeniden yaşarken hız ateşini yakalayın. Koş, zıpla, yol boyunca ve heyecan verici platform seviyelerinde koş. Mavi ve çok hızlı kirpi bilir misin? Onun adı Sonic! Platform oyunları bu kahramanla her zaman eğlencelidir. Bugün sizin için yeni bir tane var! Çukurların üzerinden atlayın, engellerden kaçının. Kalkanları toplayın ve kendinizi düşmandan koruyun. Sonic Run Adventure boş zaman için eğlenceli bir oyundur. Sınırlı değilsiniz, sadece her seferinde en iyi skorunuzu geçmeye çalışın! Ne kadar hayatta kalacaksın?  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Sonic Koşu Macerası

Sonic Koşu Macerası oyunu oyna , her yaşa uygun bir 2D piksel koşu oyunudur. Hız efsanesi Sonic ile koş, para topla ve hedefe giden yolda düşmanlardan kaçın. Sonic the Hedgehog, aksiyon dolu bir koşu oyunuyla geri döndü! Sonic efsanesini yeniden yaşarken hız ateşini yakalayın.

Koş, zıpla, yol boyunca ve heyecan verici platform seviyelerinde koş. Mavi ve çok hızlı kirpi bilir misin? Onun adı Sonic! Platform oyunları bu kahramanla her zaman eğlencelidir. Bugün sizin için yeni bir tane var! Çukurların üzerinden atlayın, engellerden kaçının. Kalkanları toplayın ve kendinizi düşmandan koruyun. Sonic Run Adventure boş zaman için eğlenceli bir oyundur. Sınırlı değilsiniz, sadece her seferinde en iyi skorunuzu geçmeye çalışın! Ne kadar hayatta kalacaksın?  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.