Pony Boyama Sayfaları oyunu

reklam
Pony Boyama Sayfaları
Pony Boyama SayfalarıPony Boyama Sayfaları oyunu oyna Küçük midilliler sadece oynamayı ve eğlenmeyi severler! Küçüklerin sıkılmaması için sürekli yeni eğlenceler buluyorlar. Bazen midilliler koşar ve zıplar, saklambaç oynar, bazen de sessiz oyunları severler. Örneğin midillilerin en sevdiği aktivitelerden biri çizim yapmaktır. Sadece bugün Ponyville de yaratıcılık gününü duyurdu. Bu da boyama zamanının geldiği anlamına geliyor! Boyama Kitabında: Pony Life, atlar sizi onlarla oynamaya ve kendinizi yaratıcılığa kaptırmaya davet ediyor. Önünüzde küçük midillileri tasvir eden mini bir boyama sayfası koleksiyonu var. Altı resimden birini seçip boyamaya başlayabilirsiniz. Boyama kitabında en sevdiğiniz midillileri bulabilirsiniz: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Applejack ve Pinkie Pie. Herhangi bir resmi seçin ve parlak renkler vererek siyah beyaz bir görüntüyü parlak bir başyapıta dönüştürün. Bunu yapmak için geniş bir boya setine, üç tip fırçaya, dökmek için bir kovaya ve bir silgiye sahip olacaksınız.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 4

Oyunu OYNA

Pony Boyama Sayfaları

Pony Boyama Sayfaları oyunu oyna Küçük midilliler sadece oynamayı ve eğlenmeyi severler! Küçüklerin sıkılmaması için sürekli yeni eğlenceler buluyorlar. Bazen midilliler koşar ve zıplar, saklambaç oynar, bazen de sessiz oyunları severler. Örneğin midillilerin en sevdiği aktivitelerden biri çizim yapmaktır. Sadece bugün Ponyville de yaratıcılık gününü duyurdu. Bu da boyama zamanının geldiği anlamına geliyor!

Boyama Kitabında: Pony Life, atlar sizi onlarla oynamaya ve kendinizi yaratıcılığa kaptırmaya davet ediyor. Önünüzde küçük midillileri tasvir eden mini bir boyama sayfası koleksiyonu var. Altı resimden birini seçip boyamaya başlayabilirsiniz. Boyama kitabında en sevdiğiniz midillileri bulabilirsiniz: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Applejack ve Pinkie Pie. Herhangi bir resmi seçin ve parlak renkler vererek siyah beyaz bir görüntüyü parlak bir başyapıta dönüştürün. Bunu yapmak için geniş bir boya setine, üç tip fırçaya, dökmek için bir kovaya ve bir silgiye sahip olacaksınız.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.