Meteoheroes oyunu

reklam
Meteoheroes Oyunu
Meteoheroes OyunuMeteoheroes Oyunu oyna MeteoHeroes kimdir? Gelin ve MeteoHeroes ile oynayın: Fulmen, Nix, Nubes, Pluvia, Thermo ve Ventum Fulmen: Şimşek fırlatabilir ve ışık hızında koşabilir. Nix: İstediği zaman kar yağdırabilir ve dev kardan adamlar gerçekleştirebilir. Nubes: Bulut gibi saçlarını fantastik veya ürkütücü şekillerde şekillendirebilir. Pluvia: Yağmur üzerinde tam kontrolü var ve bir su birikintisine dönüşebilir. Termo: Bileğinin bir hareketiyle sıcaklıkları kontrol eder. Ventum: Güçlü rüzgarlar estirebilir ve bir kasırgaya binerek etrafta dolanır. Havanın nasıl çalıştığını öğrenin! Onuncu yaş günlerinde, Dünya'nın altı uzak yerinde, altı çocuk, şaşkınlık içinde, her birinin hava olaylarını kontrol eden özel bir güce sahip olduğunu keşfederler. Yakında CEM bilim adamları ve meteoroloji uzmanları tarafından işletilen fütüristik bir Hava Durumu Merkezinde buluşurlar. Burada Tempus adlı bir Yapay Zeka ajanı, yeni inanılmaz güçlerini kullanmayı ve kontrol etmeyi öğrenmelerine yardımcı olacak. Gün geçtikçe çocuklar pratik yapıyor ve süper kahramanlara dönüşüyor; MeteoHeroes! Her biri yağmur veya kar yağdırabilir, şimşek ve gök gürültüsü salabilir, rüzgar estirebilir, Dünya'nın sıcaklığını yükseltebilir veya azaltabilir vb. Tempus'un dikkatli bakışları altında, kutup buzlarından yanan çöllere kadar uzanan güzel, doğal ortamlarda güçlerini nasıl kullanacaklarını keşfederken ve eğitirken MeteoHero'lara yardım edin. Birlikte farklı zorluklar üzerinde çalışmanız, yol boyunca engelleri kaldırmanız ve aynı zamanda Doğanın belirli hava olaylarına nasıl tepki verdiğini öğrenmeniz gerekecek. Şimşek fırlatmayı, yağmur yağdırmayı, bulutları şişirmeyi, rüzgar estirmeyi, buzu eritmek için sıcaklığı yükseltmeyi veya kar yapmak için düşürmeyi öğrenin. Seviyeden seviyeye gidin ve size her gün çevrenizde meydana gelen hava olaylarını öğreten MeteoCard'larınızı kazanın.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.    5/5 2

Oyunu OYNA

Meteoheroes Oyunu

Meteoheroes Oyunu oyna MeteoHeroes kimdir? Gelin ve MeteoHeroes ile oynayın: Fulmen, Nix, Nubes, Pluvia, Thermo ve Ventum

Fulmen: Şimşek fırlatabilir ve ışık hızında koşabilir.

Nix: İstediği zaman kar yağdırabilir ve dev kardan adamlar gerçekleştirebilir.

Nubes: Bulut gibi saçlarını fantastik veya ürkütücü şekillerde şekillendirebilir.

Pluvia: Yağmur üzerinde tam kontrolü var ve bir su birikintisine dönüşebilir.

Termo: Bileğinin bir hareketiyle sıcaklıkları kontrol eder.

Ventum: Güçlü rüzgarlar estirebilir ve bir kasırgaya binerek etrafta dolanır.

Havanın nasıl çalıştığını öğrenin! Onuncu yaş günlerinde, Dünya'nın altı uzak yerinde, altı çocuk, şaşkınlık içinde, her birinin hava olaylarını kontrol eden özel bir güce sahip olduğunu keşfederler. Yakında CEM bilim adamları ve meteoroloji uzmanları tarafından işletilen fütüristik bir Hava Durumu Merkezinde buluşurlar. Burada Tempus adlı bir Yapay Zeka ajanı, yeni inanılmaz güçlerini kullanmayı ve kontrol etmeyi öğrenmelerine yardımcı olacak. Gün geçtikçe çocuklar pratik yapıyor ve süper kahramanlara dönüşüyor; MeteoHeroes! Her biri yağmur veya kar yağdırabilir, şimşek ve gök gürültüsü salabilir, rüzgar estirebilir, Dünya'nın sıcaklığını yükseltebilir veya azaltabilir vb.

Tempus'un dikkatli bakışları altında, kutup buzlarından yanan çöllere kadar uzanan güzel, doğal ortamlarda güçlerini nasıl kullanacaklarını keşfederken ve eğitirken MeteoHero'lara yardım edin. Birlikte farklı zorluklar üzerinde çalışmanız, yol boyunca engelleri kaldırmanız ve aynı zamanda Doğanın belirli hava olaylarına nasıl tepki verdiğini öğrenmeniz gerekecek.

Şimşek fırlatmayı, yağmur yağdırmayı, bulutları şişirmeyi, rüzgar estirmeyi, buzu eritmek için sıcaklığı yükseltmeyi veya kar yapmak için düşürmeyi öğrenin. Seviyeden seviyeye gidin ve size her gün çevrenizde meydana gelen hava olaylarını öğreten MeteoCard'larınızı kazanın.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

 

Reklam
.
İlgili Oyunlar