Şeker Kahramanları oyunu

reklam
Şeker Kahramanları
Şeker KahramanlarıŞeker Kahramanları oyunu oyna  Komik çizgi karakterler, kısa sürede en iyi arkadaşlarınız olacak! Arka arkaya tatlıları eşleştirin, harika engelleri kaldırın ve en iyi olmak için hareketlerinizi karıştırın! Çok oyunculu turnuvalarda becerilerinizi kanıtlayın veya günlük görevleri çözerek altın kazanın! Arkadaşlarınızla oynayın veya birbirinizle rekabet edin! Ne için bekliyorsun? Oyunu hemen indirin ve boş zamanınızı daha renkli ve eğlenceli hale getirin! Bu bağımlılık yapan eşleştirme oyununda birbirinden farklı harika tatlıları değiştir ve eşleştir! Büyüleyici mekanikler ve zeki karakterlerle yüzlerce seviye çözülmeyi bekliyor! ÖZELLİKLERİ: RENKLİ: Heyecan verici grafikler ve rahatlatıcı oyun. MEYDAN OKUMA:Tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınıza veya dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun. EĞLENCE: Çeşitli seviyeler ve görevlerden sıkılmayacaksınız. EĞLENCE: Çok taraflı oyun dünyasının muhteşem deneyimini yaşamak için turnuvalara ve şampiyonalara katılın. İSTEDİĞİNİZ HER ZAMAN OYNAYIN: Otomatik olarak kaydedilen oyun ilerlemesiyle oyuna her yerde herhangi bir platformda devam edin. Evde bir masaüstünde oynayabilir ve daha sonra aynı oyun başarılarıyla mobil cihazda oynamaya devam edebilirsiniz. Otomatik olarak kaydedilen oyun ilerlemesiyle oyuna her yerde herhangi bir platformda devam edin. Evde bir masaüstünde oynayabilir ve daha sonra aynı oyun başarılarıyla mobil cihazda oynamaya devam edebilirsiniz. Otomatik olarak kaydedilen oyun ilerlemesiyle oyuna her yerde herhangi bir platformda devam edin. Evde bir masaüstünde oynayabilir ve daha sonra aynı oyun başarılarıyla mobil cihazda oynamaya devam edebilirsiniz.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Şeker Kahramanları

Şeker Kahramanları oyunu oyna  Komik çizgi karakterler, kısa sürede en iyi arkadaşlarınız olacak! Arka arkaya tatlıları eşleştirin, harika engelleri kaldırın ve en iyi olmak için hareketlerinizi karıştırın! Çok oyunculu turnuvalarda becerilerinizi kanıtlayın veya günlük görevleri çözerek altın kazanın! Arkadaşlarınızla oynayın veya birbirinizle rekabet edin! Ne için bekliyorsun? Oyunu hemen indirin ve boş zamanınızı daha renkli ve eğlenceli hale getirin! Bu bağımlılık yapan eşleştirme oyununda birbirinden farklı harika tatlıları değiştir ve eşleştir! Büyüleyici mekanikler ve zeki karakterlerle yüzlerce seviye çözülmeyi bekliyor!

ÖZELLİKLERİ:

RENKLİ: Heyecan verici grafikler ve rahatlatıcı oyun.

MEYDAN OKUMA:Tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınıza veya dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun. EĞLENCE: Çeşitli seviyeler ve görevlerden sıkılmayacaksınız.

EĞLENCE: Çok taraflı oyun dünyasının muhteşem deneyimini yaşamak için turnuvalara ve şampiyonalara katılın.

İSTEDİĞİNİZ HER ZAMAN OYNAYIN: Otomatik olarak kaydedilen oyun ilerlemesiyle oyuna her yerde herhangi bir platformda devam edin. Evde bir masaüstünde oynayabilir ve daha sonra aynı oyun başarılarıyla mobil cihazda oynamaya devam edebilirsiniz. Otomatik olarak kaydedilen oyun ilerlemesiyle oyuna her yerde herhangi bir platformda devam edin. Evde bir masaüstünde oynayabilir ve daha sonra aynı oyun başarılarıyla mobil cihazda oynamaya devam edebilirsiniz. Otomatik olarak kaydedilen oyun ilerlemesiyle oyuna her yerde herhangi bir platformda devam edin. Evde bir masaüstünde oynayabilir ve daha sonra aynı oyun başarılarıyla mobil cihazda oynamaya devam edebilirsiniz.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.