Roblox: Murder Mystery Oyna oyunu

reklam
Roblox: Murder Mystery Oyna
Roblox: Murder Mystery OynaRoblox: Murder Mystery Oyna Muhteşem Roblox evrenine hoş geldiniz! Bugün en popüler haritalardan birinde meydana gelen gizemli bir cinayeti araştırmaya gideceksiniz. Cinayeti çözmen gerekmese de, asıl suçlu kendin ol! Artık her şeyi öğreneceğiz! "Roblox: Marder Mystery" oyununda üç ana rolden birini denemelisiniz: Şerif, sivil veya Suikastçı. Cinayet gizeminin kogama versiyonunda kendi rolünü seçebilirsin. Ve şimdi size "Roblox Murder Mystery"nin her bir karakteri hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz. Oyunda en basit rolü siviller oynuyor. Katilden saklanmaları ve haritanın farklı yerlerinde görünen paraları toplamaları gerekiyor. Yükseltmeler ve görünümler için harcanabilirler. Ancak Şerif in asıl görevi sivilleri Katilden korumaktır. Ayrıca, kötü adamı çabucak bulmaya ve vurmaya çalışın. Assassin e gelince, amacı tam tersi. Mümkün olduğu kadar çok sivilin işini bitirmeli ve aynı zamanda raundun sonuna kadar Şerif veya kahramandan başıboş bir kurşunla vurulmamalıdır. Kahraman, bir silah almayı ve katili vurmayı başaran barışçıl bir oyuncu olur. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Roblox: Murder Mystery Oyna

Roblox: Murder Mystery Oyna Muhteşem Roblox evrenine hoş geldiniz! Bugün en popüler haritalardan birinde meydana gelen gizemli bir cinayeti araştırmaya gideceksiniz. Cinayeti çözmen gerekmese de, asıl suçlu kendin ol! Artık her şeyi öğreneceğiz!

"Roblox: Marder Mystery" oyununda üç ana rolden birini denemelisiniz: Şerif, sivil veya Suikastçı. Cinayet gizeminin kogama versiyonunda kendi rolünü seçebilirsin. Ve şimdi size "Roblox Murder Mystery"nin her bir karakteri hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz. Oyunda en basit rolü siviller oynuyor. Katilden saklanmaları ve haritanın farklı yerlerinde görünen paraları toplamaları gerekiyor. Yükseltmeler ve görünümler için harcanabilirler. Ancak Şerif in asıl görevi sivilleri Katilden korumaktır. Ayrıca, kötü adamı çabucak bulmaya ve vurmaya çalışın. Assassin e gelince, amacı tam tersi. Mümkün olduğu kadar çok sivilin işini bitirmeli ve aynı zamanda raundun sonuna kadar Şerif veya kahramandan başıboş bir kurşunla vurulmamalıdır. Kahraman, bir silah almayı ve katili vurmayı başaran barışçıl bir oyuncu olur. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar