Selena Gomez Giydirme oyunu

reklam
Selena Gomez Giydirme
Selena Gomez GiydirmeSelena Gomez Giydirme,Selena Gomez Giydirme oyunu, eğlenceli elbise ve moda oyunu ve sonrasında önce Taylor Swift ve yılın Ariana Grande renkleri . Selena Gomez Giydirme oyunları Bu başlıkta, popüler ünlü Selena Gomez onun son derece yoğun haftada baş yardımcı olmalıdır. Katılacağı bir dizi farklı etkinliğe sahip ve her biri için kesinlikle çarpıcı görünmesi gerekiyor. Onun stilisti olmalı ve her biri için kıyafetlerini ve makyajını seçmenize yardım etmelisiniz. Her farklı etkinlik için bazı güzel ve şık kıyafetlerden seçim yapabilirsiniz ve her fırsat için farklı bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Selena nın saçını da bir makyaj ile şekillendirebilirsiniz - hayal gücünüzün vahşi olmasına ve bu ünlü elbisenin etkilenmesine izin verin oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- tuşları ile oynanır. 1/5 12

Oyunu OYNA

Selena Gomez Giydirme

Selena Gomez Giydirme,Selena Gomez Giydirme oyunu, eğlenceli elbise ve moda oyunu ve sonrasında önce Taylor Swift ve yılın Ariana Grande renkleri . Selena Gomez Giydirme oyunları Bu başlıkta, popüler ünlü Selena Gomez onun son derece yoğun haftada baş yardımcı olmalıdır. Katılacağı bir dizi farklı etkinliğe sahip ve her biri için kesinlikle çarpıcı görünmesi gerekiyor. Onun stilisti olmalı ve her biri için kıyafetlerini ve makyajını seçmenize yardım etmelisiniz.

Her farklı etkinlik için bazı güzel ve şık kıyafetlerden seçim yapabilirsiniz ve her fırsat için farklı bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Selena nın saçını da bir makyaj ile şekillendirebilirsiniz - hayal gücünüzün vahşi olmasına ve bu ünlü elbisenin etkilenmesine izin verin oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar