Lisedeki İlk Randevum oyunu

reklam
Lisedeki İlk Randevum
Lisedeki İlk RandevumLisedeki İlk Randevum oyunu oyna Bir hayal edin, her şeyin zaten büyüdüğü bir lisedesiniz. Okuldaki en tatlı çocukla tanışmaya ve ona aşık olmaya hazırlanın! Yaşasın - sana çıkma teklif etti! Bir randevudan önce makyajınızı yapın. Daha iyi bir randevunun zamanı geldi! Hatta ilk öpücüğünüzü bile alabilirsiniz! Birinin sana aşık olduğunu tahmin ettin mi? Aman Tanrım, okuldaki birinin senden gerçekten hoşlandığını düşünüyoruz! Belki bu senin gizli aşkındır? Bu ondan bir aşk mektubu mu? Evet, sana çıkma teklif etti! Lise randevunuz için güzel kıyafetlerle etkilemek için giyin. Yıldızların altında romantik bir pikniğe hazır olun! Oyunda tarihe yaklaşmanız için geçmeniz gereken birçok aşama olacak! Hadi başlayalım! Önce dolabını dekore et ve yeni ateşli aşkınla tanış! Kiminle çıkmanız gerektiğini öğrenmek için arkadaşlarınıza e-posta gönderin. Ve şimdi öğle yemeği zamanı! Okul kafeteryasında en lezzetli yemekleri hazırlayın. Şimdi sevgiline git! Oh hayır! Sevgilin basketbol oynarken yaralandı! Yarasını iyileştirmesine ve oyuncu kadrosunu imzalamasına yardım edin. Sonra birlikte güneşte dondurma keyfi yapın ve yıldızların altında piknik yapın!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Lisedeki İlk Randevum

Lisedeki İlk Randevum oyunu oyna Bir hayal edin, her şeyin zaten büyüdüğü bir lisedesiniz. Okuldaki en tatlı çocukla tanışmaya ve ona aşık olmaya hazırlanın! Yaşasın - sana çıkma teklif etti! Bir randevudan önce makyajınızı yapın. Daha iyi bir randevunun zamanı geldi! Hatta ilk öpücüğünüzü bile alabilirsiniz! Birinin sana aşık olduğunu tahmin ettin mi? Aman Tanrım, okuldaki birinin senden gerçekten hoşlandığını düşünüyoruz! Belki bu senin gizli aşkındır? Bu ondan bir aşk mektubu mu? Evet, sana çıkma teklif etti! Lise randevunuz için güzel kıyafetlerle etkilemek için giyin. Yıldızların altında romantik bir pikniğe hazır olun!

Oyunda tarihe yaklaşmanız için geçmeniz gereken birçok aşama olacak! Hadi başlayalım! Önce dolabını dekore et ve yeni ateşli aşkınla tanış! Kiminle çıkmanız gerektiğini öğrenmek için arkadaşlarınıza e-posta gönderin. Ve şimdi öğle yemeği zamanı! Okul kafeteryasında en lezzetli yemekleri hazırlayın. Şimdi sevgiline git! Oh hayır! Sevgilin basketbol oynarken yaralandı! Yarasını iyileştirmesine ve oyuncu kadrosunu imzalamasına yardım edin. Sonra birlikte güneşte dondurma keyfi yapın ve yıldızların altında piknik yapın!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar