Karanlık ve Aydınlık Giydirme Yarışması oyunu

reklam
Karanlık ve Aydınlık Giydirme Yarışması
Karanlık ve Aydınlık Giydirme YarışmasıKaranlık ve Aydınlık Giydirme Yarışması oyunu oyna Giydirmeyi seven kızlar için bir oyundur! Bugün oyunda akademiye giren sevimli kızlarla tanışacaksınız. Ama gerçek şu ki, biri ışık akademisine, ikincisi ise karanlık akademiye girdi. Audrey ve Mia kızları arasında çok gergin bir atmosfer vardır çünkü ikisi de şık ve güzel görünmek ister. Her iki kız da yeni bir moda için karanlığın ışığa karşı savaşı için bir yarışma yaratmaya karar verdi ve kimin kazandığını görün! Ve böylece, bu büyüleyici prenseslerin her ikisi de en eşsiz giyinme stilini seçti, sizin göreviniz onları verilen stile göre giydirmektir. Hadi başlayalım? Gerçek şu ki, Audrey ve Mia sadece birbirlerinden farklı olmayı değil, aynı zamanda bu farklılıkları en önemli hale getirmek istiyorlar! Karanlık akademide tüm koyu renkler ve mümkün olduğunca siyah, ışık akademisinde ise açık ve pastel renkler giyilir. Bu Dark vs. Light akademi yarışmasında kızları giydirerek şık ve modaya uygun görünmelerini sağlayın! Her şeyi aynı seviyede olmaları için yapın, arkadaş olmaya devam edin ve moda konusunda kavga etmeyin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Karanlık ve Aydınlık Giydirme Yarışması

Karanlık ve Aydınlık Giydirme Yarışması oyunu oyna Giydirmeyi seven kızlar için bir oyundur! Bugün oyunda akademiye giren sevimli kızlarla tanışacaksınız. Ama gerçek şu ki, biri ışık akademisine, ikincisi ise karanlık akademiye girdi. Audrey ve Mia kızları arasında çok gergin bir atmosfer vardır çünkü ikisi de şık ve güzel görünmek ister. Her iki kız da yeni bir moda için karanlığın ışığa karşı savaşı için bir yarışma yaratmaya karar verdi ve kimin kazandığını görün!

Ve böylece, bu büyüleyici prenseslerin her ikisi de en eşsiz giyinme stilini seçti, sizin göreviniz onları verilen stile göre giydirmektir. Hadi başlayalım? Gerçek şu ki, Audrey ve Mia sadece birbirlerinden farklı olmayı değil, aynı zamanda bu farklılıkları en önemli hale getirmek istiyorlar! Karanlık akademide tüm koyu renkler ve mümkün olduğunca siyah, ışık akademisinde ise açık ve pastel renkler giyilir. Bu Dark vs. Light akademi yarışmasında kızları giydirerek şık ve modaya uygun görünmelerini sağlayın! Her şeyi aynı seviyede olmaları için yapın, arkadaş olmaya devam edin ve moda konusunda kavga etmeyin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar