Uzay Patlaması oyunu

Oyun ››iPad ›› Uzay Patlaması
reklam
Uzay Patlaması
Uzay PatlamasıUzay Patlaması Galaktik hava alanınızı yabancı istilalardan korumak için bir uzay jetini kullanacaksın. Zaman ve mekan arasında dolaşmak için iki kara deliğin zaman bozulmasını kullanıyorlar. Galaksinizi yok etmeden önce onları bulmak sizin görevinizdir. Geminiz çözgü halkası etrafında döner ve otomatik olarak patlar ancak geminizin hızını ve yönünü kontrol edebilirsiniz. Davranışınıza yardımcı olması için güç kaynaklarını kullandığınızdan emin olun. Sol fare düğmesini veya Z yi tıklatarak yön değiştirin. Farenin sağ düğmesini veya X tuşunu basılı tutarak hız patlamalarını kullanın.Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Uzay Patlaması

Uzay Patlaması Galaktik hava alanınızı yabancı istilalardan korumak için bir uzay jetini kullanacaksın. Zaman ve mekan arasında dolaşmak için iki kara deliğin zaman bozulmasını kullanıyorlar. Galaksinizi yok etmeden önce onları bulmak sizin görevinizdir.

Geminiz çözgü halkası etrafında döner ve otomatik olarak patlar ancak geminizin hızını ve yönünü kontrol edebilirsiniz. Davranışınıza yardımcı olması için güç kaynaklarını kullandığınızdan emin olun. Sol fare düğmesini veya Z yi tıklatarak yön değiştirin. Farenin sağ düğmesini veya X tuşunu basılı tutarak hız patlamalarını kullanın.Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar