Slither.io Hile oyunu

Oyun ››iPad ›› Slither.io Hile
reklam
Slither.io Hile
Slither.io HileSlither.io Hile,Slither.io hilesi,Slither.io hilelerini öğrenmek isteyenler mutlaka okumalı.Slirher.io OYNAMAK için tıkla.İlk Slither.io oyununu tanıyarak başlayalım.Aslında oyuna çok yabancı değiliz.Agar.io benzeri Slither.io oyunu Agariodan daha güzel ve eğlenceli.Dünya çapında oynayabileceğiniz oyun çok sevilecek bağımlılık yapacak türden.Büyük küçük her yaştan oynayabileceğiniz Slither.io oyunun tüm versiyonlarını oyunoyna.tv.tr de bedava oynayabilirsiniz.Slither.io oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını da sitemizde bulabilirsiniz.Oyunda amacınız sürekli büyümek ve en uzun yılan olarak dünya rekoru kırmaya çalışmak olacak.Online oyunu mouseyi hareket ettirerek oynayacaksınız. Slither.io HilelerSlither.io OYUNU NASIL OYNANIR  1.Hile:İstediğiniz bir kullanı adı yazarak oyuna başlayın,diğer oyuncular sizi yazdığınız isim ile takpip edecekler.ÇünküSlither.io oyunu çoklu oynanan bir oyundur. 2.Hile:İlk başladığınızda küçük bir solucan olarak oyunda yerinizi alacaksınız.Harita üzerindeki besinleri yiyerek büyümeye başlayacaksınız.Etrafınızda dolaşan diğer rakip solucanlara sakın değmeyin yoksa ölürsünüz. 3.Hile:Solucanınızı mouse(fare) hareket ettirerek yön değiştirin.Fare(mouse)nin sağ ve sol tuşlarına birlikte basarsanız yada solucanınızın üzerine basılı tutarsanız hızlı gidersiniz.Ancak bu durumda solucanın boyu git gide kısalacak unutmayın.O yüzden hızınızı gerektiği yerlerde artırmaya dikkat edin. 4.Hile:Oyuna yeni başladığınızda diğer solucanları yemek yerine yemleri yiyerek ve kaçarak boyunuzu uzatmaya çalışın.Boyunuz yeterince uzadığında rakip oyuncuları çember içinde sıkıştırıp yiyin. 5.Hile:Oyun ilk başladığında ortalık karışık ise haritanın sakin yerlerinde takılın büyümeye çalışın.Kalabalıktan kaçamadıysanız dik hareket etmeye çalışın.Karışık ortamdaki yağmalamaya tam vaktinde diklemesine girdiyseniz size saldıranlar ölür ve hemen onları yiyin. 6.Hile:Sizden küçük solucanları çember içine alarak sıkıştırıp yiyin ama çok küçük solucanlarla vakit kaybetmeyin.Size paralel gelen solucanlar bir müddet sonra kıvrılacaklardır.İyi bir zamanlama ile onları öldürebilsirsiniz. 7.Hile:Kendi etrafında iyice kıvrılıp çanaklaşmış bir yılan varsa kapladığı alan da küçükse sizde de onu sarabiliyorsananız fırsatı kaçırmayın.Hemen etrafını dolaşıp sarın sıkıştırıp yiyin. 6.Hile:Herkesin birbirini yediği karışık ortamlarda sakın hızlı hareket etmeyin.Bu durumda sakin hareket edip etraftaki yemleri yada yağmalrı yemeğ çalışın. 7.Hile:Haritanın ortası genellikle tehlikelidir.10.000 puanın üstüne çıkınca ortada fazla dolaşmayın.Haritanın kenarlarında takılın. Oyun piyasalarında henüz yeni olan Slither.io oyunu hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık.Slither.io oyunu geliştirildikçe bilgiler attıkça oyunoyna.tv.tr olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Slither.io oyunlarını Online oyunlar kategorisine tıklayarak oynayabilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 3/5 195

Oyunu OYNA

Slither.io Hile

Slither.io Hile,Slither.io hilesi,Slither.io hilelerini öğrenmek isteyenler mutlaka okumalı.Slirher.io OYNAMAK için tıkla.İlk Slither.io oyununu tanıyarak başlayalım.Aslında oyuna çok yabancı değiliz.Agar.io benzeri Slither.io oyunu Agariodan daha güzel ve eğlenceli.Dünya çapında oynayabileceğiniz oyun çok sevilecek bağımlılık yapacak türden.Büyük küçük her yaştan oynayabileceğiniz Slither.io oyunun tüm versiyonlarını oyunoyna.tv.tr de bedava oynayabilirsiniz.Slither.io oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını da sitemizde bulabilirsiniz.Oyunda amacınız sürekli büyümek ve en uzun yılan olarak dünya rekoru kırmaya çalışmak olacak.Online oyunu mouseyi hareket ettirerek oynayacaksınız. Slither.io Hileler

Slither.io OYUNU NASIL OYNANIR 
  1. 1.Hile:İstediğiniz bir kullanı adı yazarak oyuna başlayın,diğer oyuncular sizi yazdığınız isim ile takpip edecekler.ÇünküSlither.io oyunu çoklu oynanan bir oyundur.
  1. 2.Hile:İlk başladığınızda küçük bir solucan olarak oyunda yerinizi alacaksınız.Harita üzerindeki besinleri yiyerek büyümeye başlayacaksınız.Etrafınızda dolaşan diğer rakip solucanlara sakın değmeyin yoksa ölürsünüz.
  1. 3.Hile:Solucanınızı mouse(fare) hareket ettirerek yön değiştirin.Fare(mouse)nin sağ ve sol tuşlarına birlikte basarsanız yada solucanınızın üzerine basılı tutarsanız hızlı gidersiniz.Ancak bu durumda solucanın boyu git gide kısalacak unutmayın.O yüzden hızınızı gerektiği yerlerde artırmaya dikkat edin.
  1. 4.Hile:Oyuna yeni başladığınızda diğer solucanları yemek yerine yemleri yiyerek ve kaçarak boyunuzu uzatmaya çalışın.Boyunuz yeterince uzadığında rakip oyuncuları çember içinde sıkıştırıp yiyin.
  1. 5.Hile:Oyun ilk başladığında ortalık karışık ise haritanın sakin yerlerinde takılın büyümeye çalışın.Kalabalıktan kaçamadıysanız dik hareket etmeye çalışın.Karışık ortamdaki yağmalamaya tam vaktinde diklemesine girdiyseniz size saldıranlar ölür ve hemen onları yiyin.
  1. 6.Hile:Sizden küçük solucanları çember içine alarak sıkıştırıp yiyin ama çok küçük solucanlarla vakit kaybetmeyin.Size paralel gelen solucanlar bir müddet sonra kıvrılacaklardır.İyi bir zamanlama ile onları öldürebilsirsiniz.
  1. 7.Hile:Kendi etrafında iyice kıvrılıp çanaklaşmış bir yılan varsa kapladığı alan da küçükse sizde de onu sarabiliyorsananız fırsatı kaçırmayın.Hemen etrafını dolaşıp sarın sıkıştırıp yiyin. 6.Hile:Herkesin birbirini yediği karışık ortamlarda sakın hızlı hareket etmeyin.Bu durumda sakin hareket edip etraftaki yemleri yada yağmalrı yemeğ çalışın. 7.Hile:Haritanın ortası genellikle tehlikelidir.10.000 puanın üstüne çıkınca ortada fazla dolaşmayın.Haritanın kenarlarında takılın.
Oyun piyasalarında henüz yeni olan Slither.io oyunu hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık.Slither.io oyunu geliştirildikçe bilgiler attıkça oyunoyna.tv.tr olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Slither.io oyunlarını Online oyunlar kategorisine tıklayarak oynayabilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar