Waverly Büyücüleri oyunu

reklam
Waverly Büyücüleri Oyunu
Waverly Büyücüleri OyunuWaverly Büyücüleri Oyunu  Alex Russo / Selena Gomez: Havalı, sinsi, zeki (ama okulda değil), moda düşkünü. Ortanca olan çocuk. 14 yaşında. En iyi arkadaşı Harper. O ve Harper sürekli popüler Gigi ve arkadaşlarıyla kavga ederler. Alex genellikle asasını ayakkabısının içinde taşır. Uzun adı Alexandra Margarita "Alex" Russo. Resim yapmayı sever ancak diğer derslerle hiç ilgisi yoktur. Sorumsuz ve kendini beğenmiştir. Wizard of Waverly Place The Movie 'de Alex ailesini kurtarmak için babasının güçlerini alıp tam bir büyücü olur fakat yine öyle bir dilek dilerki güçleri yine eski haline döner. Justin Russo David Henrie: Russo ailesinin en büyük çocuğu. 16 yaşında. Zeki, havalı ama popüler değil, olgun ve sorumluluk sahibi. En başarılı büyücü. Spor izlemeyi sever, Mets ve Jets hayranıdır, Zindan ve Ejderha oynamayı sever ama spor yapmayı sevmez. Alex'in arkadaşı Harper ona aşık.Asasını sırtında taşır. Alex ve o sürekli kavga ederler. Matematik ve büyü konusunda çok başarılı. Fazla arkadaşı yok. Çok kız arkadaşı vardır. Daha sonra bunlar Justinden ayrılmışlardır. Max Russo / Jake T. Austin: Ailedeki en küçük çocuk. 12 yaşında.Asasını arka cebinde taşır ve sık sık kırar. Gigi'ye aşık.Genellikle sır saklayamıyor. Çok çabuk taraf değişebiliyor. Çoğunlukla saçmalıyor. Bir bölümde kendine bir vicdan yaratmıştır. Jerry Russo / David Deluise: Alex, Justin ve Max'in babası. Sinirli ve disiplinli. Çocuklarının ufak bir hatası olduğunda ceza verir. Theresa ile evli. Gençken bir büyücüydü ama Theresa ile evlenebilmek için büyü güçlerini en küçük kardeşine verdi. Theresa Russo / Maria Canals Barrera:Alex, Justin ve Max'in annesi. Büyücü değil ama büyücülükle ilgili her şeyi biliyor. Gitar çalmayı seviyor fakat çocukları doğduktan sonra gitar çalmayı bırakmıştır. Harper Finkle / Jennifer Stone: Alex'in yakın arkadaşı. Elbiselerini kendisi tasarlıyor.Çoğu izleyici tarafından beğenilmeyen şeyler tasarlıyor. Justin'e aşıktır. Russoların büyücü olduğunu farklı bir şekilde öğrendi. Alex'in kendisinden başkasıyla takılmasına tahammül edemiyor.Ve Alex in en iyi arkadaşı Juliet Van Heusen / Bridgit Mendler : Justin'in son kız arkadaşıdır. Bir vampirdir. Wizards vs. Vampires on Waverly Place adlı bölümde çıkmıştır. Night of the Lazerama adlı bölümde mumyanın kölesi olur.Fakat sonra Wizards vs. Werewolfs adlı bölümde ise geri dönmüştür. Fakat bu bölümde Bridgit Mendler İyi Şanslar Charlie'de Teddy Duncan rolünü oynadığı için ayrılmıştır. 5/5 2

Oyunu OYNA

Waverly Büyücüleri Oyunu

Waverly Büyücüleri Oyunu 

Alex Russo / Selena Gomez: Havalı, sinsi, zeki (ama okulda değil), moda düşkünü. Ortanca olan çocuk. 14 yaşında. En iyi arkadaşı Harper. O ve Harper sürekli popüler Gigi ve arkadaşlarıyla kavga ederler. Alex genellikle asasını ayakkabısının içinde taşır. Uzun adı Alexandra Margarita "Alex" Russo. Resim yapmayı sever ancak diğer derslerle hiç ilgisi yoktur. Sorumsuz ve kendini beğenmiştir. Wizard of Waverly Place The Movie 'de Alex ailesini kurtarmak için babasının güçlerini alıp tam bir büyücü olur fakat yine öyle bir dilek dilerki güçleri yine eski haline döner.

Justin Russo David Henrie: Russo ailesinin en büyük çocuğu. 16 yaşında. Zeki, havalı ama popüler değil, olgun ve sorumluluk sahibi. En başarılı büyücü. Spor izlemeyi sever, Mets ve Jets hayranıdır, Zindan ve Ejderha oynamayı sever ama spor yapmayı sevmez. Alex'in arkadaşı Harper ona aşık.Asasını sırtında taşır. Alex ve o sürekli kavga ederler. Matematik ve büyü konusunda çok başarılı. Fazla arkadaşı yok. Çok kız arkadaşı vardır. Daha sonra bunlar Justinden ayrılmışlardır.

Max Russo / Jake T. Austin: Ailedeki en küçük çocuk. 12 yaşında.Asasını arka cebinde taşır ve sık sık kırar. Gigi'ye aşık.Genellikle sır saklayamıyor. Çok çabuk taraf değişebiliyor. Çoğunlukla saçmalıyor. Bir bölümde kendine bir vicdan yaratmıştır.

Jerry Russo / David Deluise: Alex, Justin ve Max'in babası. Sinirli ve disiplinli. Çocuklarının ufak bir hatası olduğunda ceza verir. Theresa ile evli. Gençken bir büyücüydü ama Theresa ile evlenebilmek için büyü güçlerini en küçük kardeşine verdi.

Theresa Russo / Maria Canals Barrera:Alex, Justin ve Max'in annesi. Büyücü değil ama büyücülükle ilgili her şeyi biliyor. Gitar çalmayı seviyor fakat çocukları doğduktan sonra gitar çalmayı bırakmıştır.

Harper Finkle / Jennifer Stone: Alex'in yakın arkadaşı. Elbiselerini kendisi tasarlıyor.Çoğu izleyici tarafından beğenilmeyen şeyler tasarlıyor. Justin'e aşıktır. Russoların büyücü olduğunu farklı bir şekilde öğrendi. Alex'in kendisinden başkasıyla takılmasına tahammül edemiyor.Ve Alex in en iyi arkadaşı

Juliet Van Heusen / Bridgit Mendler : Justin'in son kız arkadaşıdır. Bir vampirdir. Wizards vs. Vampires on Waverly Place adlı bölümde çıkmıştır. Night of the Lazerama adlı bölümde mumyanın kölesi olur.Fakat sonra Wizards vs. Werewolfs adlı bölümde ise geri dönmüştür. Fakat bu bölümde Bridgit Mendler İyi Şanslar Charlie'de Teddy Duncan rolünü oynadığı için ayrılmıştır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar