Vampir Prenses oyunu

reklam
Vampir Prenses
Vampir PrensesVampir Prenses oyunu oyna  oyunda büyüleyici Rebecca ile tanışacaksınız. Bu güzel kız bir zamanlar vampir prensesiydi ama sonra insan olmayı başardı. Yeni gençlik hayatını kurmaya başladığı normal bir liseye gitti. Kız amigo takımının kaptanı oldu ve en iyi dans performansı yarışmasını kazandı. Yarışma sırasında Rebecca, okuldaki en popüler yavru olan Mike ın kalbini kazandı. Bu yüzden ona çıkma teklif etti! Kız sevindi! Oyunda tatlı bir çiftin randevuya hazırlanmasına yardım etmelisiniz. Öncelikle, Rebecca nın bir prensesin yatak odasından çok bir vampir inine benzeyen odasında küçük bir tadilat yapmasına yardım etmelisin. Ardından, yolda yanlış zamanda bozulan arabayı giydirip tamir etmesi için Mike a yardım edeceksiniz. Her şey yolunda olduğunda, Rebecca ya güzel bir makyaj ve saç yap. Sadece bir elbise giymek için kalır ve kız hazır! Randevu zamanı!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Vampir Prenses

Vampir Prenses oyunu oyna  oyunda büyüleyici Rebecca ile tanışacaksınız. Bu güzel kız bir zamanlar vampir prensesiydi ama sonra insan olmayı başardı. Yeni gençlik hayatını kurmaya başladığı normal bir liseye gitti. Kız amigo takımının kaptanı oldu ve en iyi dans performansı yarışmasını kazandı. Yarışma sırasında Rebecca, okuldaki en popüler yavru olan Mike ın kalbini kazandı. Bu yüzden ona çıkma teklif etti! Kız sevindi!

Oyunda tatlı bir çiftin randevuya hazırlanmasına yardım etmelisiniz. Öncelikle, Rebecca nın bir prensesin yatak odasından çok bir vampir inine benzeyen odasında küçük bir tadilat yapmasına yardım etmelisin. Ardından, yolda yanlış zamanda bozulan arabayı giydirip tamir etmesi için Mike a yardım edeceksiniz. Her şey yolunda olduğunda, Rebecca ya güzel bir makyaj ve saç yap. Sadece bir elbise giymek için kalır ve kız hazır! Randevu zamanı!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.