Uzaylı Kedi oyunu

reklam
Uzaylı Kedi
Uzaylı KediUzaylı Kedi,yeryüzünde bir uzay gemisi düştü. Max in sahibi  nazik yaşlı kadın. Gark Max dünya üzerindeki en cesur tür, olduğuna inanmaktadır. Max in çoğu zaman sonuçlarını düşünmeden kendi avantajını kullandığı Gark ın kararsız, tuhaf güçlerinden dolayı kendilerini gerçeküstü ve tehlikeli durumlara düşürürler. Max sarı, tembel, bencil ev kedisi şımartılmış. Max, tehlikeli ve korkutucu yolculuklar için evden kaçmayı istemediği bir şeyi yapmaktan hoşlanıyor. Gark  uyum için bir mor örme kedi kostümü kılığında naif 9 yaşındaki yabancıdır.Sık sık Max için güçlerini kullanırlar. Gark kendisinden ve Max den cesur görünüyor. Gark ın adı Gort tu ve niyeti, Max in rolüyle onunla arkadaş olmaktan çok ev hanımı yerine geçmekti. Betty  Max ve gark sahibi yaşlı bir yaşlı kadın. 3.33/5 3

Oyunu OYNA

Uzaylı Kedi

Uzaylı Kedi,yeryüzünde bir uzay gemisi düştü. Max in sahibi  nazik yaşlı kadın. Gark Max dünya üzerindeki en cesur tür, olduğuna inanmaktadır. Max in çoğu zaman sonuçlarını düşünmeden kendi avantajını kullandığı Gark ın kararsız, tuhaf güçlerinden dolayı kendilerini gerçeküstü ve tehlikeli durumlara düşürürler.

Max sarı, tembel, bencil ev kedisi şımartılmış. Max, tehlikeli ve korkutucu yolculuklar için evden kaçmayı istemediği bir şeyi yapmaktan hoşlanıyor.

Gark  uyum için bir mor örme kedi kostümü kılığında naif 9 yaşındaki yabancıdır.Sık sık Max için güçlerini kullanırlar. Gark kendisinden ve Max den cesur görünüyor. Gark ın adı Gort tu ve niyeti, Max in rolüyle onunla arkadaş olmaktan çok ev hanımı yerine geçmekti.

Betty  Max ve gark sahibi yaşlı bir yaşlı kadın.