Uğur Böceği Paris Modası oyunu

reklam
Uğur Böceği Paris Modası
Uğur Böceği Paris ModasıUğur Böceği Paris Modası Merinetenin en büyük hayali moda tasarımcısı olmak.Bunun için modanın başkenti Parise gider.Marinette Gabriel Agreste gibi ünlü bir modacı olmak istiyor, bunun içinde yakın çevresine çeşitli tasarımlar yaparak hediye ediyor. Hatta tasarladığı bir şapka, sert yapısı ile bilinen Gabriel Argeste tarafından bile büyük bir beğeni alıyor. Hayallerinin peşinde koşan Merinettenin ayrı bir heyecanı var.Sonbahar modasını Pariste Adrien ile birlikte takip edip katılacak.Merinetteile Adrien Paris sonbahar odasını birlikte tanıtacaklar.Unutlmaz anlara sen de tanık olmak istersen sen de b davete katıl.Onlarla bereber Paris sonbahar modası senin bilgisayarında da essin.İstersen oyun mobilden de oynyabilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.-mouse- tuşları ile oynanır. 4.56/5 57

Oyunu OYNA

Uğur Böceği Paris Modası

Uğur Böceği Paris Modası Merinetenin en büyük hayali moda tasarımcısı olmak.Bunun için modanın başkenti Parise gider.Marinette Gabriel Agreste gibi ünlü bir modacı olmak istiyor, bunun içinde yakın çevresine çeşitli tasarımlar yaparak hediye ediyor. Hatta tasarladığı bir şapka, sert yapısı ile bilinen Gabriel Argeste tarafından bile büyük bir beğeni alıyor.

Hayallerinin peşinde koşan Merinettenin ayrı bir heyecanı var.Sonbahar modasını Pariste Adrien ile birlikte takip edip katılacak.Merinetteile Adrien Paris sonbahar odasını birlikte tanıtacaklar.Unutlmaz anlara sen de tanık olmak istersen sen de b davete katıl.Onlarla bereber Paris sonbahar modası senin bilgisayarında da essin.İstersen oyun mobilden de oynyabilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. tuşları ile oynanır.