Uğur Böceği Grip Tedavisi oyunu

reklam
Uğur Böceği Grip Tedavisi
Uğur Böceği Grip TedavisiUğur Böceği Grip Tedavisi,çok sevdiğin süper kahraman uğur böceğinin yeni oyunu çıktı.Uğur böceği fırtınalı bir havada Stormy Weather ile savaşırken kötü Stormy Weatherr onu birden dondurur.Gribe yakalanan uğur böceğinin durumu çok ağır.Hemen hastaneye götürülüp tedavi edilmesi gerekiyor.Ne duruyorsun bu defa süper kahraman olma sırası sende.Hemen onu tedavi ederek kötü akumaları iyileştirip günün kahramanı sen ol.Grip tedavisi o kadar kolay değil uğur böceğinin hemşiresi sen olacaksın.Öncelikle buzla kaplı uğur böceğini ısıtıcı ile ısıtarak buzda kurtarın.Daha sonra kalp atışlarını dinleyip ateşini ölçün.Yapılması gerekli tetkikler sırasıyla sana gösterilecek.Bu tedavileri sırası ile yaparsan uğur böceği eski sağlığına kavuşacak.Stormy Weather yenmek için hazır olacak. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 3.75/5 60

Oyunu OYNA

Uğur Böceği Grip Tedavisi

Uğur Böceği Grip Tedavisi,çok sevdiğin süper kahraman uğur böceğinin yeni oyunu çıktı.Uğur böceği fırtınalı bir havada Stormy Weather ile savaşırken kötü Stormy Weatherr onu birden dondurur.Gribe yakalanan uğur böceğinin durumu çok ağır.Hemen hastaneye götürülüp tedavi edilmesi gerekiyor.Ne duruyorsun bu defa süper kahraman olma sırası sende.Hemen onu tedavi ederek kötü akumaları iyileştirip günün kahramanı sen ol.
Grip tedavisi o kadar kolay değil uğur böceğinin hemşiresi sen olacaksın.Öncelikle buzla kaplı uğur böceğini ısıtıcı ile ısıtarak buzda kurtarın.Daha sonra kalp atışlarını dinleyip ateşini ölçün.Yapılması gerekli tetkikler sırasıyla sana gösterilecek.Bu tedavileri sırası ile yaparsan uğur böceği eski sağlığına kavuşacak.Stormy Weather yenmek için hazır olacak. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.