Uğur Böceği Model Selfie oyunu

reklam
Uğur Böceği Model Selfie
Uğur Böceği Model SelfieUğur Böceği Model Selfie oyunu oyna, oldukça eğlenceli bir uğur böceği oyunu daha sizlerle.Bu güzel kızın mükemmel selfie için hazırlanmasına yardımcı olun! Başlamak için telefonunu biraz temizlemelisin çünkü eve doğru yola çıktı. Sudan kurtulmak için saç kurutma makinesini kullanın ve ardından kiri temizleyin. Şimdi her şey ayarlanır, modacı için sevimli bir saç modeli ve kıyafet seçin ve arkadaşlarınız için harika bir selfies atın. Öncelikle, telefonu temizlemeniz ve tamir etmeniz gerekiyor, bunun için yanında oturan dört alet kullanacaksınız. Gösterildiklerinde üzerlerine tıklayın ve sonra bunları telefonda nasıl kullanacağınızı fareyle hareket ettirerek kullanın. Bu yapıldığında, ve telefon tekrar çalışıyor, kız bir selfie almasına yardımcı olacak. Oyun ekranının sol tarafından, telefonun saç kesimini, kıyafetini ve modelini değiştirirsiniz ve işiniz bittiğinde fotoğraf çekersiniz. Bu kadar kolay ve çok eğlenceli, bu yüzden hemen başlayın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Uğur Böceği Model Selfie

Uğur Böceği Model Selfie oyunu oyna, oldukça eğlenceli bir uğur böceği oyunu daha sizlerle.Bu güzel kızın mükemmel selfie için hazırlanmasına yardımcı olun! Başlamak için telefonunu biraz temizlemelisin çünkü eve doğru yola çıktı. Sudan kurtulmak için saç kurutma makinesini kullanın ve ardından kiri temizleyin. Şimdi her şey ayarlanır, modacı için sevimli bir saç modeli ve kıyafet seçin ve arkadaşlarınız için harika bir selfies atın.

Öncelikle, telefonu temizlemeniz ve tamir etmeniz gerekiyor, bunun için yanında oturan dört alet kullanacaksınız. Gösterildiklerinde üzerlerine tıklayın ve sonra bunları telefonda nasıl kullanacağınızı fareyle hareket ettirerek kullanın. Bu yapıldığında, ve telefon tekrar çalışıyor, kız bir selfie almasına yardımcı olacak. Oyun ekranının sol tarafından, telefonun saç kesimini, kıyafetini ve modelini değiştirirsiniz ve işiniz bittiğinde fotoğraf çekersiniz. Bu kadar kolay ve çok eğlenceli, bu yüzden hemen başlayın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.