Sofia Kraliyet Okulu oyunu

reklam
Sofia Kraliyet Okulu
Sofia Kraliyet OkuluSofia Kraliyet Okulu oyunu Sofia Kraliyet Okulu oyna Sofia Oyunları Bu yeni mücadelede, sevgili çocuklar İlk Sofya nın ilk kez görgü okulu ya da kraliyet okuluna gittiğini görebiliyor, böylece gerçek bir Disney prensesi gibi davranmayı biliyor ve sevgili çocukların bir harika zaman geçirin ve seviyelerin her birini oynamak için nasıl harika bir zaman geçireceğini görün ve bunun için fareyi kullanmanız ve seviyeleri mümkün olduğunca çok puanla bitirdiğinizden emin olmanız gerekir. İlk Sofya sizin için saygı duymanız gereken tam bir program hazırladı ve her sınıf bitirmeniz gereken farklı bir seviye olacak, bu yüzden olabildiğince hızlı olmanız gerektiğinden emin olmalısınız. Enchanted Science sınıfı, Enchanted Art Sınıfı, İksir Sınıfı, Dazzleball ve Kraliyet Evcil Hayvanlarını içeren Büyücülük Sınıfı ndan geçerek, tamamlamanız gereken farklı zorluklar olacağını görebilirsiniz. Sofya nın en iyi öğrenci olması için, sevgili çocukların sınıfların her birine girmeye başlaması gerekecek ve İlk Sofya ile nasıl heyecan verici resimler ve boyama kitapları oluşturabileceğinizi göreceksiniz. ve kale duvarındaki tüm sevimli küçük resimleri boya. İksir sınıfı, web sitemizdeki orijinal yemek oyunlarına çok benzeyecek ve İlk Sofya ile yeni iksir öğrenebileceğinizi göreceksiniz. Bu yeni mücadelede harika bir zaman olacak ve en sevdiğiniz Disney prensesinin Royal Prep oyununu bitirdikten sonra nasıl bir bayan ve gerçek bir prenses gibi daha fazla olacağını göreceksiniz.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 3

Oyunu OYNA

Sofia Kraliyet Okulu

Sofia Kraliyet Okulu oyunu Sofia Kraliyet Okulu oyna Sofia Oyunları Bu yeni mücadelede, sevgili çocuklar İlk Sofya nın ilk kez görgü okulu ya da kraliyet okuluna gittiğini görebiliyor, böylece gerçek bir Disney prensesi gibi davranmayı biliyor ve sevgili çocukların bir harika zaman geçirin ve seviyelerin her birini oynamak için nasıl harika bir zaman geçireceğini görün ve bunun için fareyi kullanmanız ve seviyeleri mümkün olduğunca çok puanla bitirdiğinizden emin olmanız gerekir.

İlk Sofya sizin için saygı duymanız gereken tam bir program hazırladı ve her sınıf bitirmeniz gereken farklı bir seviye olacak, bu yüzden olabildiğince hızlı olmanız gerektiğinden emin olmalısınız. Enchanted Science sınıfı, Enchanted Art Sınıfı, İksir Sınıfı, Dazzleball ve Kraliyet Evcil Hayvanlarını içeren Büyücülük Sınıfı ndan geçerek, tamamlamanız gereken farklı zorluklar olacağını görebilirsiniz.

Sofya nın en iyi öğrenci olması için, sevgili çocukların sınıfların her birine girmeye başlaması gerekecek ve İlk Sofya ile nasıl heyecan verici resimler ve boyama kitapları oluşturabileceğinizi göreceksiniz. ve kale duvarındaki tüm sevimli küçük resimleri boya. İksir sınıfı, web sitemizdeki orijinal yemek oyunlarına çok benzeyecek ve İlk Sofya ile yeni iksir öğrenebileceğinizi göreceksiniz. Bu yeni mücadelede harika bir zaman olacak ve en sevdiğiniz Disney prensesinin Royal Prep oyununu bitirdikten sonra nasıl bir bayan ve gerçek bir prenses gibi daha fazla olacağını göreceksiniz.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.