Sofia Kızak Yarışı oyunu

reklam
Sofia Kızak Yarışı
Sofia Kızak YarışıSofia Kızak Yarışı oyunu Sofia Kızak Yarışı oyna Çocuklar için bu yeni oyunda, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde İlk Sofya ya mümkün olduğunca çok puan kazanmasına yardımcı olabileceğinizden emin olmalısınız, çünkü sevgili çocuklar yarışları kazanmanın ne kadar önemli olacağını görebilirsiniz. Tek oyunculu ya da oyunun 2 oyunculu modunda oynayacağınız zaman oyunun en yüksek skoruna sahip olmak için İlk Sofya ile. Bu, Disney Channel öyküsünün en popüler üç karakteri olan First the Amber, Amber ve James ile 2 kişilik bir yarış olacak. Oyunun ana kontrollerinin oyuncuların her biri için fare olacağını görebilirsiniz, çünkü aynı anda kızaklarla yarışmayacaksınız. Oyuncu 1 önce gidecek ve bitiş çizgisine ulaştıktan sonra, oyuncu 2 bir sonraki gitmek zorunda kalacak ve oyuncu 1 in skorunu ve zamanını yenmek zorunda kalacak, bu yüzden olabilmek için çok dikkatli ve konsantre olmalısınız.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  7.5/5 2

Oyunu OYNA

Sofia Kızak Yarışı

Sofia Kızak Yarışı oyunu Sofia Kızak Yarışı oyna Çocuklar için bu yeni oyunda, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde İlk Sofya ya mümkün olduğunca çok puan kazanmasına yardımcı olabileceğinizden emin olmalısınız, çünkü sevgili çocuklar yarışları kazanmanın ne kadar önemli olacağını görebilirsiniz.

Tek oyunculu ya da oyunun 2 oyunculu modunda oynayacağınız zaman oyunun en yüksek skoruna sahip olmak için İlk Sofya ile. Bu, Disney Channel öyküsünün en popüler üç karakteri olan First the Amber, Amber ve James ile 2 kişilik bir yarış olacak. Oyunun ana kontrollerinin oyuncuların her biri için fare olacağını görebilirsiniz, çünkü aynı anda kızaklarla yarışmayacaksınız. Oyuncu 1 önce gidecek ve bitiş çizgisine ulaştıktan sonra, oyuncu 2 bir sonraki gitmek zorunda kalacak ve oyuncu 1 in skorunu ve zamanını yenmek zorunda kalacak, bu yüzden olabilmek için çok dikkatli ve konsantre olmalısınız.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.